Skocz do zawartości

Akcesoria - kufry


Rekomendowane odpowiedzi

Zanim kupilem motocykl to znajomy powiedzial mi , ze to tylko poczatek wydatkow , a jak uslyszal , ze kupuje BMW to skrot ten skwitowal : '' B edziesz M ial W ydatki '' :lol: i chyba mial racje. Teraz kiedy juz motorek stoi pod domem, nosze sie z zamiarem kupna do niego kufrow.zarowno tylnego jak i bocznych.

czy ktos moze mi proadzic gdzie takowe sie kupuje - poza serwisem - i czym sie kierowac przy wyborze? czy do danego modelu pasuja tylko oryginaly , czy tez sa jakies ''uniwersalne'' pasujace do wiekszosci motorkow? moze znacie producentow lub moglibyscie cos polecic?bede wdzieczny za pomoc.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą być firmowe. jest masa firm, które produkują kufry i zazwyczaj mają modele przeznaczone dla konkretnych modeli motocykli.

Ja kupiłem Hepco&Becker używane ze stelażem do VX800, centralny Nonfango. Pasuje bardzo dobrze, nie przeszkadza w jeździe. Superek.

Dobre firmy oprócz wymienionych to:

- Givi

- Krauser

- Five Stars

i inne. Zazwyczaj są tańsze, niż firmówki np. BMW, czy nawet Suzuki.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przywiozłem Mańkowi kufry z Luisa - 44litry = 59 Euro + uniwersalny adapter 12,95 Euro za sztukę razem ok. 145 Euro + dorobienie stelaża (w 150 pln sie pewnie zmieści) co da razem max. 800 pln za zestaw o pojemności 90 litrów do tego torba na górę i można jechać na koniec świata

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potup po sklepach motocyklowych - popytaj w motostylu (na targowej), w Uhmie, w Kawasaki na Marsa... zobaczysz na czym stoisz w tym kraju. A w razie czego ,za dwa tygodnie jadę do do Berlina z Marlewem - możesz się załapać i zrobić poważne zakupy. Popatrz na stronie louisa, co tam jest...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...