Skocz do zawartości

co sadzicie na temat KTM-a LC II


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje 125 bo w marcu robie A1,

chce polatac po lasah, poorac truskawki sasiadom:) :biggrin:

i odczasu do czasu wyskoczyc do miasta :notworthy:

wiec potrzebuje cos do zarejestrowania NP KDX, EXC (nie mam tyle kasy w tej chwili) lub cos innego

np LC II ale nie wiem jak to chodzi bo u mnie z okolic nikt nie ma .... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol kto ci powiedzial ze to ma slaba zawieche chyba jakis kumpel z podworka ktory smiga motorynka ;p

wytlumasz mi jeszcze jedno dlaczego slaba dostepnosc czesci jesli wiekszosc jest od dt 125 a jesli juz cos potrzebujesz to kupisz oryginalne ktm w salonie i masz te czesc za okolo 5 dni roboczych u siebie wiec nie rozumiem

dlaczego jest slaby tego tez nie moge zrozumiec mocy ma 32 km wiec jest mnimalnie mocnijszy od kdx z ktorym wogule go nie mozna poruwnac biorac pod uwage chodziby hamulce( w ktm brembo dwu tloczkowe w kdx jakies tajwansjkie gow** jednotloczkowe ) wiec jesli juz cos masz pisac to nie pisz takich glupot!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka tez chcialem kupic lc2 ale uzytkonicy tego oto wspanialego forum :notworthy: mi odradzili. Mala dostepnosc czesci zamiennych slaba zawiecha i mala moc ale niech sie lepiej inni wypowiedza

Mała moc? tam jest ponad 27KM, słaba dostępność części?? przecież to silnik jak w DT tylko, że z nikasylem i rozrusznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem Dt w sumie to to samo moc raczej mala zawiecha pewnie podobna jak w Dt .Dostępnosc czesci nie jest problemem. Kolega ma tez KDX o ktorym wspomniales i powiem tak duzo lepsze zawieszenie silnik takze mocniejszy.Troche gorzej z czesciami ale nie jest zle :notworthy: . Jezlei ja bym teraz mial stanac przed dylematem wyboru KDX czy LC2 wybrał bym KDX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaleszy w jakim stanie kdx a LC2 lepszy ktm po remoncie niz kdx padaka w jego przypadku :notworthy:

Ja rozumiem, że ty sprzedałeś DT 80 w idealnym stanie i z możliwością rejrstracji i MZ również kupiłeś w idealnym stanie. Odwal się ode mnie człowieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomyslcie logicznie kto robił by remont dobry zeby sprzedawac????czy jak byscie chcieli sprzedac moto to byscie kupowali najleprze czesci i robili to na git????czy aby działało i sprzedac???? bo ja mysle ze w polsce 99% ludzi tak robi:((ja tez Huske kupiłem po remącie a włozyłem juz 2 tys:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...