Skocz do zawartości

Bajery do moto


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, klaus. za głęboko się wczytałeś w mój post. mi chodzi właśnie o ten import, jak to nazwał buber. właśnie o holywood. o amerykańskiego orła, gdy mamy swojego. o indian amerykańskich, gdy u nas ich nie ma, nie było. co ma ich stosunek do ziemi do naszego trybu życia? jesteś indianinem w weekendy? chodzi mi o ten świat przeżyć, tak odległy naszemu systemowi kulturowemu... ja nie napisałem, że to źle i że nikt nie powinien tego nosić. noś sobie nocnik na głowie, jeśli to czyni ciebie 'wolnym'. mam wrażenie, że te orły to jak te tribale na lędźwiach u lasek. nie chcę tutaj nikogo urażać, dyskryminować, ale dla mnie jest różnica pomiędzy człowiekiem z tatuażem 'freebird', który wyszedł z narkotykowego nałogu, a człowiekiem z tatuażem 'freebird', bo jest wolny, bo ma orła na plecach... to jak z klubami. nie można być 1% tylko w weekend.

 

takie są moje przemyślenia na dzień 15.09.2006 na godzinę 12.37

pozdrawiam!

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wnikam w to co komu się podoba -orły,wilki,smoki,tatuaże,kolczyki i inne dziwactwa

jak ktoś się w tym dobrze czuje i tak mu jest dobrze - jest ok :D

osobiście z mojego moto choinki nie zrobię :flesje: bo to mój motor i ja mam się na mim dobrze czuć :wink:

a co do tej wirażki to ciekaw jestem czy tak samo fajnie chodzi jak wygląda :smile: wolał bym tą tarczę hamulcową wymienić niż dać do chromowania :lalag:

 

gościu postawił na wyglą

 

:icon_razz: manetka super :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, dyskryminować, ale dla mnie jest różnica pomiędzy człowiekiem z tatuażem 'freebird', który wyszedł z narkotykowego nałogu, a człowiekiem z tatuażem 'freebird', bo jest wolny, bo ma orła na plecach... .

 

jasne że jest - facet wpie**olił się w bagno i niedaje sobie rady z życiem więc ucieka w narkotyki

a człowiek wolny - nawet we wlasnym rozumieniu - ma tatuaż - ponieważ uważa to jako ozdobę na ciele a robi sobie taką właśnie bo mu się taka podoba

 

mam wrażenie że twoja hierarchia wartości jest bardzo daleka od mojej

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ale to jest mysl rabnac sobie na plecach kurtki naszywke z bazantem na przyklad bo orla to u nas ciezko spotkac

co do dyskusji bartica i klausa tez uwazam ze takie rezerowawanie pewnych rzeczy tylko dla tych true co byli narkomanami jest nie fajne, przeciez nie maja na to patentu i jak komus sie to tylko podoba niech sobie wiesza, dla mnie to wies spiewa i tanczy, ale ktos widocznie to lubi, na upartego ze 2 rzeczy bym i sam sobie wzial do swojego :D ale takie malo rzucajace sie w oczy, nie jestem zwolennikiem robienia szopek, bo jeszcze tylko lisi ogon do kasku ...

 

ciekawe czy ten koles robi sissybar i ile sobie krzyczy za takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zwolennikiem klasycznej linii - ze smakiem i wyczuciem estetyzmu można zmieniać pewne drobnostki - ale... to tylko moje zdanie, a prawdą jest, iż wcale nie tak mały krąg pasjonatów dwóch kółek lubuje się w tandecie i popisinierstwie. Zresztą analogiczna sytuacja dotyczy puszek - tam, w tematyce tuningowej, jest jeszcze tragiczniej. Pusty śmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odnośnie tuningu samochodowego, zgadzam się z przedmówcą.

 

A może by tak rozszerzyć temat? W końcu każdy z nas ma swoje zdanie w tej kwestii. Nie chodzi tu o dyskusję o gustach - bo podobno - jak wielu tutaj uważa - o nich się nie rozmawia. Zawsze jednak dobrze jest wysłuchać czyichś racji "za" obwieszaniem moto i "przeciw". Wielu na pewno słusznych.

 

Swoją drogą, zabijacie mnie tymi kurami, kaczkami i bażantami! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...