Skocz do zawartości

nawigacja sat.


Rekomendowane odpowiedzi

Tez korzystam z iGo ale raczej poza granicami Polski. W Polsce jednak najlepsza AutoMapa. AM ma wprowadzone numery domow w wiekszych miastach i wiecej punktow POI, no i mozna dograc punkty z aktualnym stanem fotoradarow.

Dla mnie najwieksza zaleta AM jest fakt, iz wyswietla mape topograficzna PL, czyli jadac sobie asfaltem mozna zobaczyc, ze zaraz obok w lesie jest jezioro - ani TT, ani iGO tego nie maja (iGO pokazuje rzeki i duze jeziora, ale schematycznie).

Zas najwieksza wada AM jest jest powolnosc, a mam sprzet 400MHz. Dodatkowo, AM za duzo gada, no i obsluga nie jest tak intuicyjna i latwa jak u w/w konkurencji.

Niebawem ma sie ukazac AM w wersji 4, ma byc szybsza, miec 3D i takie tam.. zobaczymy :)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie jeszcze wkurza w AM, ze jak jade sobie 20 km prosto, to mi caly czas pokazuje ikonke ze strzalka na wprost, a dopiero na kilometr przed manewrem zmienia strzalke np na skret w lewo, a przeciez moglaby od poczatku pokazywac ikonke w lewo to moglbym sie odpowiednio wczesniej przygotowac do manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witaj, mam w palmtopie Dell Axim X 50 z szybkim procesorem(GPS jest oddzielnym urządzeniem) , zarówno Tom Toma jak i Auto mapę. Obie mapy są dobre ale jak miałbym wybrać, to Tom Tom jest bardziej przyjazny w obsłudze i ma precyzyjniejsze komunikaty (choćby w który zjazd zjechać z ronda). Niemniej każda z tych map ma też swoje minusy.

Merlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam w palmtopie Dell Axim X 50 z szybkim procesorem(GPS jest oddzielnym urządzeniem) , zarówno Tom Toma jak i Auto mapę. Obie mapy są dobre ale jak miałbym wybrać, to Tom Tom jest bardziej przyjazny w obsłudze i ma precyzyjniejsze komunikaty (choćby w który zjazd zjechać z ronda). Niemniej każda z tych map ma też swoje minusy.

Merlin

spójrz na date... ten temat ma już 2 lata. Myślę że kolega wybrał już navigację dla siebie :)

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...