Skocz do zawartości

Ostre galerie


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra.

Co może zrobić nadmierna prędkość :)

Zdjęcie lamborgini... przed i po wypadku... gościu nie zdążył się nim nacieszyć....

wypadł z drogi>dachowanie>pożar

Nawet najszybsze ferari czy inny super sportowy bolid powyżej 200 dużo nie pomoże podczas wypadku ...

ASP poduszki strefy zgniotu...wszystko na nic fizyka jest bezlitosna

A co mamy powiedzieć my motocykliści? Kombinezon z ochraniaczami....

Najważniejszy element to własny rozum jak on zawiedzie to już nic nie pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszka z mleczkiem... ostre to jest to:

 

UWAGA! Drastyczne zdjęcia! Jeśli masz słaby żołądek to nie klikaj

http://www.ogrish.com/archives/fatal_head_...ep_11_2006.html

 

No rzeczywiście ostre...powtórzę po koledze: jeśli macie słabe nerwy - nie oglądajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście ostre...powtórzę po koledze: jeśli macie słabe nerwy - nie oglądajcie.

Myslałem ze interesowanie się mało smacznymi zdjęciami z ogrisha mija wraz z wiekiem ale chyba nie :) Faktycznie przyjemne to one nie są w sumie nic mnie juz nie zaskoczy nawet widok czaszki w jednym wymiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :biggrin: nie no jakbym to zobaczyl na zywca to bym sie bał do z domu wyjsc pozniej.Jak ci strazacy moga pracowac w "takich wrunkach". Przerąbane wyciagac same zwłoki z samochodów i zbierać szczątki motocyklistów.Chyba to ich trzyma ze moga uratować zycie wielu osobą, a chęc niesienia pomocy jest wieksza strasznej pracy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem ze interesowanie się mało smacznymi zdjęciami z ogrisha mija wraz z wiekiem ale chyba nie :) Faktycznie przyjemne to one nie są w sumie nic mnie juz nie zaskoczy nawet widok czaszki w jednym wymiarze

To chyba jest silniejsze od nas...zawsze znajdzie się zdjęcie, na które mimowolnie rzucimy okiem...tak...od niechcenia, niby :biggrin: Z pewnością jednak nie są one od tego aby były przyjemne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś coś, co drastycznością nie odbiega od owych zdjęć. Również wypadek drogowy, tylko z udziałem TIR'a i przechodnia. Nie wiem... mam jakieś mocne nerwy chyba...

 

A co do motocykli: uświadomcie sobie, że za każdym razem gdy wyjeżdżacie motocyklem możecie skończyć tak jak na tych zdjeciach. Proste. To nie rower, nie samochód z 5coima gwiazdkami. Jak będziecie tego świadomi, to zdjęcia z powyższych linków nie będą już takie szokujące, wstrząsające. Niestety - tak na prawdę to może spotkać każdego z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...