Skocz do zawartości

Moj Nowy Nabytek :) Musze sie Pochwalic... Zundapp KS 80


motorzeszow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich, jakis miesiac temu moze krocej zakupilem Motorek Zundapp KS 80, z niemiecka dokumentacja, na motocykl, Motorek ma 5 biegow, chlodozny ciecza, kreci sie do 10-11 tys obrotow, jest narazei zblokowany do 95 km/h ale po odblokowaniu zekomo 120-125 km/h , nawet jeden z userow na tym forum tak tweirdzi wiec mu wierze :) pozatym inne storny tez tak pisza. Silnik Igła, pali odrazu, zadych problemow, zakupilem go w taki stanie ze nie mail jeszcze nigdy otwiranego dekla od iskrownika i narazie tak został :crossy: Silniczek pracuje cichutko rowniez wydech jest oryginelnei stłumiony i jest ciuchutki mimo to silnik nie nie szumi nawet :banghead: poprostu go nei słychac :cool: Na poczotku nie wiedzialem czy warto i czy to jest cokolwiek warte ale teraz juz wiem ze to bardzo fajny motocykl, dosc mocny jak na pojemnosc i zrywny.

a teraz fotki :

 

http://www.motoryna.republika.pl/zundapp1.jpg

http://www.motoryna.republika.pl/zundapp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam niemicekich inzynierow za solidnosc.Niedosc ze silnik chlodzony ciecza to jesczze zebra na cylindrze:)to mi sie zawsze podobalo takie rozwiazanie robi tez Fantic np w modelu Cabalero.Szukaj blokad na ltumiku,gazniku jakas podkladka miedzy kruccem a ganzikiem badz najprawdopodobniej na membranach czyli miedzy kruccem a cylindrem>no chyba ze jest na module ale jak mowisz ze kreci 11 tys to watpie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz blokad to zawsze sa w tym samym miejscu

 

Tlumnik,i zwezony krociec i zembatki no jest jeszce modul ale ciebie to niedotyczy bo kreci sie 11tys

 

Ze tak zapytam to jest 2 czy 4t

 

Bo jesli 2t to lepiej uwazaj z wydechem bo mozesz zrobic calkiem odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 2 sow, wiem ze moge zrobic gorzej, tylko sztuka jest to zeby zrobić lepiej :) a nie wiem jak :clap:

 

nie wiem czy kreci sie do 11 tys, bo mam uwalony obrotomierz, wiem tylko ze po odblokowaniu ma sie krecic do 11 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...