Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Madzik chętnych do przewieziena Cię na "sprzęcie " znajdzie sie napewno dużo więcej :banghead:

Marek, my tu z fidelem pracujemy dość długo, a Ty chcesz się załapać na (prawie) gotowe???

 

ten usmiech Yossa mowi za wszystko,wiec w ogole nie nawiazywalam juz do tego tylko do tanca,bo ja go tylko moge przebadac geriatrycznie.... :cool:

Taaaak????no i co teraz mam sie usmiechnac ,byc dzwieczna czy co????Zbym to ja nie musiala ich przewozic na SPRZECIE :P prawdziwym nie jakims tam juz podupalym,zewzgledu na wiek...... :biggrin:

Madzik spokojnie, żartujemy sobie, ja jeszcze jestem za młody, żeby latać za dwudziestkami :) to dopiero staruchy po 40-tce są tacy. Czyli pewnie zacznę za jakieś 10 lat, ale wtedy Ty słoneczko będziesz mieć już po 30-tce... Czyli nic Ci z mojej strony nie grozi :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, my tu z fidelem pracujemy dość długo, a Ty chcesz się załapać na (prawie) gotowe???

Madzik spokojnie, żartujemy sobie, ja jeszcze jestem za młody, żeby latać za dwudziestkami :cool: to dopiero staruchy po 40-tce są tacy. Czyli pewnie zacznę za jakieś 10 lat, ale wtedy Ty słoneczko będziesz mieć już po 30-tce... Czyli nic Ci z mojej strony nie grozi :banghead:

 

Yoss, ja Ci wieku nie wypominam, bo jestesmy w pieknym, ale moglbys juz zaczac za 5 lat... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, my tu z fidelem pracujemy dość długo, a Ty chcesz się załapać na (prawie) gotowe???

Madzik spokojnie, żartujemy sobie, ja jeszcze jestem za młody, żeby latać za dwudziestkami :flesje: to dopiero staruchy po 40-tce są tacy. Czyli pewnie zacznę za jakieś 10 lat, ale wtedy Ty słoneczko będziesz mieć już po 30-tce... Czyli nic Ci z mojej strony nie grozi :banghead:

 

 

ehhh poczulam ulge :cool: :P zlamales mi serce Yoss....;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak????no i co teraz mam sie usmiechnac ,byc dzwieczna czy co????Zbym to ja nie musiala ich przewozic na SPRZECIE :banghead: prawdziwym nie jakims tam juz podupalym,zewzgledu na wiek...... :flesje:

 

ja mam młody sprzęt :cool: też CBR i ogólnie jestem młodziutki hehe... jak chcesz moge Cię przewieźć (jako plecaczek ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoss, ja Ci wieku nie wypominam, bo jestesmy w pieknym, ale moglbys juz zaczac za 5 lat... :banghead:

:flesje: skoro prosisz... niech bedzie!

 

ehhh poczulam ulge :cool: :P zlamales mi serce Yoss....;(

no i która część zdania jest prawdziwa?? obawiam się, że pierwsza, bo z drugą bym sobie poradził :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel... ty to miałeś chłopie pomysł z tym tematem ;] jakby jakiś konkurs zrobić na popularność i tempo rozwoju tematu to masz 1 msce gwarantowane (hehe) myśł już co zrobisz nagrodą ;] (jaką?) panie znalazły bezpieczne schronienie i są tu jak widze bez przerwy podrywane ;] ciekawe co na to żony amantów :banghead:

 

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel... ty to miałeś chłopie pomysł z tym tematem ;] jakby jakiś konkurs zrobić na popularność i tempo rozwoju tematu to masz 1 msce gwarantowane (hehe) myśł już co zrobisz nagrodą ;] (jaką?) panie znalazły bezpieczne schronienie i są tu jak widze bez przerwy podrywane ;] ciekawe co na to żony amantów :)

 

POZDR

 

Fidel wiedzial co robi :banghead: , juz Ty sie Dzulu nie boj... dlugo myslal :biggrin:

Ale z drugiej strony ile mozna gadac o srubkach, linkach sprzegla, amorach skretu i tym podobnych ?:cool:

Nagrodą bedzie niezly ubaw na ktoryms poznansko-warszawskim zlocie w przyszlym sezonie (no chyba ze chlopakom ciekawosc nie pozwoli tak dlugo czekac ;P)

Aha!! Zakladamy, ze "amanci":

1. nie maja zon;

2. patrz pkt pierwszy :flesje:

Dobrej nocy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam młody sprzęt :flesje: też CBR i ogólnie jestem młodziutki hehe... jak chcesz moge Cię przewieźć (jako plecaczek ;] )

 

Młodszy a moze Ty chcesz bym Cie przewiozla jako "plecaka"????Mlode sprzety sa jeszcze na dotarciu jak to powiedzial Visiz :banghead: Takze zpomnij....te po 35 juz pofdupadja wiec najlepsza jest opcja pomiedzy.....

 

YOSS wyslij nam w koncu ta fotke na maila tak ladnie prosimy:-)

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...