Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cóż mogę odpowiedzieć? nie zaprzeczę przez skromność :lalag:

a :) też potrafię

 

 

Ja tak czytam , czytam i myślę sobie , że Fidel z Bubrem tak sie starają, tak kombinują , prowokują, lansują a potem przychodzi nagle Yoss i rozwala całą ich ciężką pracę :icon_rolleyes: :icon_question: :icon_arrow:

Az któregoś dnia do komputera podejdzie Pani Yossowa .........

:buttrock: :evil: :lalag:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czytam , czytam i myślę sobie , że Fidel z Bubrem tak sie starają, tak kombinują , prowokują, lansują a potem przychodzi nagle Yoss i rozwala całą ich ciężką pracę :) :icon_rolleyes: :icon_question:

Az któregoś dnia do komputera podejdzie Pani Yossowa .........

:icon_arrow: :buttrock: :evil:

gdzie rozwala?? gdzież bym śmiał coś mieszać ElCommendante, tj. Fidelowi??

a pani Yossowa... to któregoś dnia może i podejdzie, ale jeszcze trochę to potrwa.

a do tego czasu... :lalag: :D

ale rozbawiłaś mnie cebe :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie rozwala?? gdzież bym śmiał coś mieszać ElCommendante, tj. Fidelowi??

a pani Yossowa... to któregoś dnia może i podejdzie, ale jeszcze trochę to potrwa.

a do tego czasu... :) :icon_arrow:

ale rozbawiłaś mnie cebe :icon_rolleyes:

 

 

Staram sie jak mogę :icon_question:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czytam , czytam i myślę sobie , że Fidel z Bubrem tak sie starają, tak kombinują , prowokują, lansują a potem przychodzi nagle Yoss i rozwala całą ich ciężką pracę :icon_rolleyes: :icon_question: :icon_arrow:

Az któregoś dnia do komputera podejdzie Pani Yossowa .........

:buttrock: :evil: :lalag:

 

 

heeeee,a to byl by psikus...... :P :clap:

 

gdzie rozwala?? gdzież bym śmiał coś mieszać ElCommendante, tj. Fidelowi??

a pani Yossowa... to któregoś dnia może i podejdzie, ale jeszcze trochę to potrwa.

a do tego czasu... :lalag: :clap:

ale rozbawiłaś mnie cebe :D

 

 

mnie rowniez rozbawila na calego!!!!!!Oj Yossku Yossku tak tu wszystkich cyganisz,a potem zlamiesz serduch i bedzie zonk...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeeee,a to byl by psikus...... :icon_arrow: :buttrock:

mnie rowniez rozbawila na calego!!!!!!Oj Yossku Yossku tak tu wszystkich cyganisz,a potem zlamiesz serduch i bedzie zonk...... :icon_rolleyes:

wszystkich???

oczywiście, zawsze mea culpa :icon_question: :)

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich???

oczywiście, zawsze mea culpa :icon_question: :icon_rolleyes:

 

 

Nie wiem jak to sie stalo ,ze sie "wszystkich" wyostrzylo na czerwono...ale nik tu nie mowi o Twojej winie :) my tu gadu gadu....,a pewnego dnia wkroczy do akcji pani Yossowa i juz nie bedzie tak zabawnie :icon_arrow: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to sie stalo ,ze sie "wszystkich" wyostrzylo na czerwono...ale nik tu nie mowi o Twojej winie :) my tu gadu gadu....,a pewnego dnia wkroczy do akcji pani Yossowa i juz nie bedzie tak zabawnie :icon_rolleyes: :icon_arrow:

ja to wszystkich wyostrzyłem, bo przecież nie wszystkich tu ten tego cyganię, czy jak to nazwałaś.

a co Wy z tą panią Yossową?? to brzmi tak jakby ona jakaś strasznei stara była. a ona nie będzie stara, mam nadzieję :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wszystkich wyostrzyłem, bo przecież nie wszystkich tu ten tego cyganię, czy jak to nazwałaś.

a co Wy z tą panią Yossową?? to brzmi tak jakby ona jakaś strasznei stara była. a ona nie będzie stara, mam nadzieję :)

 

 

czyli nie ma Pani YOSSOWEJ..... :icon_rolleyes: ,no wiec Yossku boj sie...tak sie zareklamowales ,ze mozesz miec problemy!!! :icon_question: :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wszystkich wyostrzyłem, bo przecież nie wszystkich tu ten tego cyganię, czy jak to nazwałaś.

a co Wy z tą panią Yossową?? to brzmi tak jakby ona jakaś strasznei stara była. a ona nie będzie stara, mam nadzieję :notworthy:

 

 

I o to chodziło Yoss :icon_eek: o to chodziło :icon_eek: :icon_eek:

Dałeś sie kolego podpuścic jak małe chłopię :icon_eek:

Patrz jak sie Madzik cieszy!!!!!! :biggrin: :biggrin:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodziło Yoss :notworthy: o to chodziło :icon_eek: :icon_eek:

Dałeś sie kolego podpuścic jak małe chłopię :icon_eek:

Patrz jak sie Madzik cieszy!!!!!! :icon_eek: :biggrin:

 

 

:biggrin: :biggrin: Cebe masz piffo :evil: beeehehehe,widzisz nie tylko kobiety daja sie podpuscic :cool:

Ps.piwa napijemy sie z Yossem bo on juz mi jest krewny pare buteleczek;)

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to chodziło Yoss :notworthy: o to chodziło :icon_eek: :icon_eek:

Dałeś sie kolego podpuścic jak małe chłopię :icon_eek:

Patrz jak sie Madzik cieszy!!!!!! :icon_eek: :biggrin:

hehehe podpuścić. jak fajnie widzieć, że druga strona myśli, że to ona kontroluje sytuację... :biggrin:

za stary wyjadacz ze mnie, żebym się tak dał podpuścić... chyba, że sam chcę. ale co Was będę z błędu wyprowadzał :biggrin:

cieszę się, że się Madzik cieszy :evil:

 

Ps.piwa napijemy sie z Yossem bo on juz mi jest krewny pare buteleczek;)

ja myślę, że ze mną.

tymczasem do "zobaczenia" w weekend, bo jutro wyjeżdżam.

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba przeciez nie bez powodu mam podgrzewane manetki :icon_eek: mowcie mi kiedy - a i z checia poznam amazonki nasze kochane - swoja droga co jestem na zlotach i widze kobiete np na transalpie to oczy mi blyskaja na ten widok :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe podpuścić. jak fajnie widzieć, że druga strona myśli, że to ona kontroluje sytuację... :notworthy:

za stary wyjadacz ze mnie, żebym się tak dał podpuścić... chyba, że sam chcę. ale co Was będę z błędu wyprowadzał :icon_eek:

cieszę się, że się Madzik cieszy :icon_eek:

ja myślę, że ze mną.

tymczasem do "zobaczenia" w weekend, bo jutro wyjeżdżam.

 

 

oj Yossku faktycznie stary Ty jestes tak ,ze nie daj Bog ,jak pojedziemy w te gory,to nam sie rozsypisz na stoku.......ja rozumiem ,ze stawy i kosci po tylu latach siadaja,ale nie martw sie na pewno nie zostawimy Cie w zadnej zaspie!!!! :icon_eek: Dla takiego weterana zyciowego zawsze ktos poda dlon :icon_eek:

 

a wracajac do tematu wyjazdu na narty,to coraz wiecej osob sie pisze wiec ja mysle ,ze trzeba zaczac sie nad tym powaznie zastanawiac i cos ustalic!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...