Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje górke ursynowska to i embego sie wyciagnien i może innych

 

Ja nie chce sie... miedzy wodke a zakaske, ale z checia bym poznal Wasze zakazane geby :) :), a jako ze gorke mam niedaleko, to nawet rowerek by styknal (prawko sie dopiero gotuje :(

Edytowane przez Gusto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce sie... miedzy wodke a zakaske, ale z checia bym poznal Wasze zakazane geby :) :), a jako ze gorke mam niedaleko, to nawet rowerek by styknal (prawko sie dopiero gotuje :(

Pogoda nie za specjalna to w razie czego mozna jakis browar zaraz obok,

proponuje w sobotę, albo w południe jak ciepło lub wieczorkiem, ale wieczorkiem inni moga miec jakies plany, co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie tego mojego domniemanego testosteronu.

Mam go dokładnie tyle ile trzeba kobiecie , żeby przetrwać w świecie zdominowanym przez mężczyżn.

Oprócz tego mam jeszcze niezły biust , długie paznokcie, dzień zaczynam od mycia zębów i makijażu no i uwielbiam buty na wysokim obcasie . Zaden z moich byłych facetów nie narzekał na nadmiar pierwiastków męskich i niedomiar żenskich w mej skromnej osobie . Gdy się wsciekam , w niczym nie różnię sie od reszty kobiet , tak samo walę talerzami albo stosuję ciche dni.

Aha !! Strasznie boję się pająków i kocham małe puszyste szczeniaczki :buttrock: :)

Czy to są objawy nadmiaru testosteronu????????????

 

:) :) :(

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie tego mojego domniemanego testosteronu.

Mam go dokładnie tyle ile trzeba kobiecie , żeby przetrwać w świecie zdominowanym przez mężczyżn.

Oprócz tego mam jeszcze niezły biust , długie paznokcie, dzień zaczynam od mycia zębów i makijażu no i uwielbiam buty na wysokim obcasie . Zaden z moich byłych facetów nie narzekał na nadmiar pierwiastków męskich i niedomiar żenskich w mej skromnej osobie . Gdy się wsciekam , w niczym nie różnię sie od reszty kobiet , tak samo walę talerzami albo stosuję ciche dni.

Aha !! Strasznie boję się pająków i kocham małe puszyste szczeniaczki :buttrock: :)

Czy to są objawy nadmiaru testosteronu????????????

 

:) :) :(

 

 

Cebe przestan mowic ,ze chodzisz w obcasach bo zamiast jezdzic na nartach bedziemy namawiane do urzadzenia jakiegos pokazu mody :flesje: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebe przestan mowic ,ze chodzisz w obcasach bo zamiast jezdzic na nartach bedziemy namawiane do urzadzenia jakiegos pokazu mody :) :flesje:

 

 

Ja NIE powiedziałam ze chodzę, tylko , że LUBIĘ buty na obcasach :) :( :buttrock:

Poza tym jak jadę na narty to na narty :)

No ewentualnie jeszcze na piwo ......

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wczesniej napisalam ,ze lubie i to ich pobudzilo :)

 

 

Ja sie takiej reakcji nie spodziewam :)

Po tym jak sie wystraszyli mojego testosteronu ?????? Bedą wręcz nalegać żebym jak najdłuzej na tych nartach zjeżdzała :( :buttrock:

A Ty Madzik jakoś będziesz sobie musiała z tym pobudzeniem poradzić !!!!!

:) :flesje: :crossy: :biggrin: :biggrin:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie takiej reakcji nie spodziewam :)

Po tym jak sie wystraszyli mojego testosteronu ?????? Bedą wręcz nalegać żebym jak najdłuzej na tych nartach zjeżdzała :) :(

A Ty Madzik jakoś będziesz sobie musiała z tym pobudzeniem poradzić !!!!!

:buttrock: :) :flesje: :crossy: :biggrin:

 

 

nic nie bede musiala... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik i Cebe czy nadmiar estrogenu tak wam dał sie we znaki, ze nie możecie sie opanowac? :)

Co to pokazu to juz zaklepane , Yoss wasz przycisnie a Buber załatwi lokal

 

 

Ty Fidel sie zastanów trochę nad sobą . Zachowujesz sie jak stara upierdliwa zrzęda :)

Jak sie nic nie odzywamy , to marudzisz , ze temat umiera. Jak sie trochę rozkręcimy , to nadajesz coś o hormonach. Moze to powinien być temat : Fizjologia i motocykl????

Ja nie byłabym pewna , kto kogo będzie przyciskał i co z tego może wyniknąć !!!

:( :buttrock: :)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Fidel sie zastanów trochę nad sobą . Zachowujesz sie jak stara upierdliwa zrzęda :)

Jak sie nic nie odzywamy , to marudzisz , ze temat umiera. Jak sie trochę rozkręcimy , to nadajesz coś o hormonach. Moze to powinien być temat : Fizjologia i motocykl????

Ja nie byłabym pewna , kto kogo będzie przyciskał i co z tego może wyniknąć !!!

:) :( :buttrock:

 

 

Zgadzam sie!! Fidelku marudzisz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie!! Fidelku marudzisz... :)

solidarność jajników kurka, wiedzialem, że jak dwa pokrecone umysły jak wasze sie spotkaja to powstanie nowy machiavelli. A my wolimy te buty na wysokim obcasie, makijaż i błysk w oku (no i stringi) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiicho... bo mnie zmylily! :biggrin:

mnie ciągle zmyla Twój avatar :(

 

Visuzku to ma byc zlot narcirski wiec obowiazuja majtki z glfem i ocieplacze :buttrock: :) ....takiego zdjecia nie mam :)

znaczy się stringi z golfem? zdjęciem się nie przejmuj, zrobimy

 

W sytuacjach zagrożenia nie ściągam kasku, żeby gościu nie wiedział z kim ma do czynienia...

... i wtedy szybkim ruchem głowy w dół i w przód trafiasz klienta z tak zwanej "główki" w nos. Lepsze i skuteczniejsze niż uderzenie ręką, bo szybsze i mocniejsze jednak od damskiej rączki.

 

A Ty Madzik jakoś będziesz sobie musiała z tym pobudzeniem poradzić !!!!!

No Madzik, poradzisz sobie?? Nie będzie łatwo, uprzedzam z góry :)

 

pod jednym warunkiem ,ze Yoss i Ty bedziecie nam towarzyszyc :flesje: :crossy:

jasne, że będziemy, na widowni, w końcu każdy pokaz musi ktoś oglądać. i fotki robić... tych stringów z golfem. ja jeszcze mogę w garderobie pomóc, zamek na plecach zapiąć albo co... :biggrin:

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...