Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze juz jeden facet nam odpadł bo gotuje ziemniaki hihi, ale kilku przybyło... Na co casting robicie i co mozna wygrac?

 

O żesz ty w oponę kopana! :biggrin: A kto wam ładne miejsca w okolicy pokaże i pokładzie do łóżek po popijawie (rozbieranie przed snem stricte opcjonalne....)? Bo się obrażę, wezmę zabawki i pójdę swój motur czyścić! :biggrin: :bigrazz:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz ty w oponę kopana! :bigrazz: A kto wam ładne miejsca w okolicy pokaże i pokładzie do łóżek po popijawie (rozbieranie przed snem stricte opcjonalne....)? Bo się obrażę, wezmę zabawki i pójdę swój motur czyścić! :buttrock: :banghead:

widzisz jakie te kobitki są, juz przezuciły zainteresowania z nas na Yossa :biggrin:

Ale moze to lepiej zaatakujemy z flanki a wtedy nie będzie przebacz i litości :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz ty w oponę kopana! :biggrin: A kto wam ładne miejsca w okolicy pokaże i pokładzie do łóżek po popijawie (rozbieranie przed snem stricte opcjonalne....)? Bo się obrażę, wezmę zabawki i pójdę swój motur czyścić! :bigrazz: :buttrock:

 

 

to jak juz bedziesz swoj czyscil to przy okazji mozesz i nasze wypucowac..... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz jakie te kobitki są, juz przezuciły zainteresowania z nas na Yossa :biggrin:

Ale moze to lepiej zaatakujemy z flanki a wtedy nie będzie przebacz i litości :biggrin:

 

Ja bardzo przepraszam!! Nic nie przerzuciłam, tylko czaję sie i czekam na dalszy rozwój tematu. Jak na razie Buber oferował sie na przewodnika po Karkonoszach, barmana ( nawet jeśli wg Piaffe najbardziej pijane będą okoliczne klomby i krzaki ) , takoż kucharza i rozbieracza przed snem pijackim. Robi sie coraz ciekawiej . To sie nazywa kolega z prawdziwego zdarzenia , a nie to co Fidel!! Tylko by z flanki atakował!!! A atakuj , atakuj Fidel , zobaczymy jak to będzie z tą litościa i przebaczeniem. Umówmy sie , ze ten kto przegra w tej bitwie sprząta po imprezie :bigrazz: :buttrock: :banghead:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Buber oferował sie na przewodnika po Karkonoszach, barmana ( nawet jeśli wg Piaffe najbardziej pijane będą okoliczne klomby i krzaki ) , takoż kucharza i rozbieracza przed snem pijackim.

 

O przepraszam! W kucharza jestem ustawicznie "wrabiany". Natomiast co do reszty to "moje słowo droższe piniędzy"... I żeby było jasne - to nie ja się rozbieram tylko skóry z Was ściągam :biggrin:

 

Fidel! A Yoss niech sobie wozi.... znajdziemy jaki kawałek dziurawej drogi w okolicy na okoliczność :biggrin:

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam! W kucharza jestem ustawicznie "wrabiany". Natomiast co do reszty to "moje słowo droższe piniędzy"... I żeby było jasne - to nie ja się rozbieram tylko skóry z Was ściągam :biggrin:

 

Fidel! A Yoss niech sobie wozi.... znajdziemy jaki kawałek dziurawej drogi w okolicy na okoliczność :biggrin:

 

 

Ale Ty Buber jesteś no!!!! Skóry skóry... a buty?????

No a jeśli chodzi o tą dziurawą drogę to miło widzieć jak wygląda prawdziwa , męska solidarność :bigrazz: :buttrock: :banghead:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jeśli chodzi o tą dziurawą drogę to miło widzieć jak wygląda prawdziwa , męska solidarność :biggrin: :bigrazz: :buttrock:

 

A ile ty lat na tym świecie żyjesz? Jak chodzi o wyrywanie panienek to się włączają zwierzęce instynkty i tu nie ma solidarności. W media markt idź i szukaj..... :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ty lat na tym świecie żyjesz? Jak chodzi o wyrywanie panienek to się włączają zwierzęce instynkty i tu nie ma solidarności. W media markt idź i szukaj..... :biggrin:

 

Ile lat żyję to widac jak sie w lewo spojrzy :banghead:

A jeśli chodzi o te instynkta rzeczone to pojęcia nie mam jak to jest , bom w życiu panienek nie wyrywała ( brrr...) :biggrin: :bigrazz: :buttrock:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel! A Yoss niech sobie wozi.... znajdziemy jaki kawałek dziurawej drogi w okolicy na okoliczność :biggrin:

Pozwalam sobie przypomnieć, że w wożenie to mnie wrobił Fidel, a że ja paniom nie odmawiam i dla nich wszystko (no prawie!) to macie chłopy co chcieliście. Bo ja to bym wolał to ściąganie skór i kładzenie do łóżka, ale to już Buber sobie zarezerwował. Ciekawe tylko co na to jego żona?? :biggrin:

 

Jak chodzi o wyrywanie panienek to się włączają zwierzęce instynkty i tu nie ma solidarności.

Oj nie ma solidarności tylko rywalizacja, że wióry lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile lat żyję to widac jak sie w lewo spojrzy :wink:

A jeśli chodzi o te instynkta rzeczone to pojęcia nie mam jak to jest , bom w życiu panienek nie wyrywała ( brrr...) :buttrock: :banghead: :bigrazz:

 

A ja całe życie staram się udawać gentlemana i nie mówić otwarcie o wieku niewiast.....

 

Ale dużo tracisz nie wyrywając panienek :biggrin: , kurka co ja piszę, spam jeden wielki..... :biggrin:

 

Obiecuję - nie odezwę się więcej w tym temacie i ile nie będę miał czegoś konstruktywnego do dodania :bigrazz:

 

:crossy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile lat żyję to widac jak sie w lewo spojrzy :wink:

A jeśli chodzi o te instynkta rzeczone to pojęcia nie mam jak to jest , bom w życiu panienek nie wyrywała ( brrr...) :buttrock: :banghead: :bigrazz:

nie wiesz co tracisz :biggrin:

 

ale wracając to tematu to jednak ze względu na wrodzona przypadłość kobiet to znaczy " nagle hormon strzeli" , etc., to nie powinny prowadzić motorów. Przecież czasem trzeba zachowywac się racjonalnie a nie emocjonalnie i nie pwoinno to zależ ani od dnia, pogody, ceny gęsiego smalcu lub nieudanej wizyty u fryzjera :biggrin:

 

Pozwalam sobie przypomnieć, że w wożenie to mnie wrobił Fidel, a że ja paniom nie odmawiam i dla nich wszystko (no prawie!) to macie chłopy co chcieliście. ?? :crossy:

Oj nie ma solidarności tylko rywalizacja, że wióry lecą.

Yoss-ku możemy przecjąć od Ciebie te obowiązki :bigrazz:

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...