Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rób mi konkurencji :)

Oj Madzik młoda to i mysli wolniej, ale ty Buber to żeś kiche odwalił :crossy:

To rozumien, ze ty jako zona zostajesz w domu i ddasz sie tym wszytkim zajęciom, które wymieniasz :)

 

 

odrazu tam mysli wolniej....chcialam zrobic taki "grzeczny" zlot :) Ale ASIEK ma racje...... :) :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu tam mysli wolniej....chcialam zrobic taki "grzeczny" zlot :) Ale ASIEK ma racje...... :) :) ;)

Jeszcze nie widziałem grzecznych zlotów :crossy: tylko czytaja ciągle ksiązki, pomagaja staruszkom i pijom wode mineralnom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób mi konkurencji ;) i powiedz czy to te własnie stringi co na obrazku

Oj Madzik młoda to i mysli wolniej, ale ty Buber to żeś kiche odwalił

To rozumien, ze ty jako zona zostajesz w domu i ddasz sie tym wszytkim zajęciom, które wymieniasz :crossy:

a myslisz że doczepie sie mężowi do motocykla... no weeej. Ide prać dywan żeby sie wyrobić do zlotu :)

Edytowane przez AsiekHonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem grzecznych zlotów ;) tylko czytaja ciągle ksiązki, pomagaja staruszkom i pijom wode mineralnom :crossy:

Fidel nie czepiaj sie, Madzik jest młodsza. Jeszcze inaczej na życie patrzy :) ..."grzeczniej"

Edytowane przez AsiekHonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy podpuszczacz najwiecej lyka.... :) Fidel no bo ja taka grzeczna dziewczynka jestem....... ;)

Z tym połykaniem to bym nie przesadzał :) ale ze zdjęcia to widać, żesz ponienka z dobrego domu i w ogóle..... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe skąd te rogi, jakoś wczesniej ich nie widziałam, ale jak sie przyjrzeć to... rzeczywiście coś tam odstaje :)

Rogi to pryszcz ale dlaczego masz Giertycha na koszulce ;)

 

widac ze zdjęcia że grzeczna dziewczynka... to ciekawe, a po mnie co widać? rogi wyrosły i miotła w tle? :crossy:

siedzisz więc ogona nie widac (na razie)

ale co z dywanem juz skończyłas prać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...