Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to sie robi goraco :icon_razz:

i jeszcze jak mruczą to jest extra :notworthy:

troche sie boję z tym nowym wątkiem, ba jak sie okaże gorszy...... ale chyba mnie nie opuścicie w potrzebie dziewczyny :biggrin:

 

Nie opuscimy !!!!!

Zaraz tam gorszy!! Wystarczy jak będzie równie prowokacyjny i kontrowersyjny :)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Za duże ryzyko jak na zwykły lans.Lubimy jeździć tak samo jak inne robić na drutach czy haftować. Ja nie widzę w tym nic szczególnego i złości mnie to jak ktoś na mnie patrzy jak na dziwoląga albo traktuje jak feministkę. Jestem normalna kobietą... Piorę, sprzątam, proszę męża o wymianę klocków hamulcowych a zamiast haftować jeżdżę motorem :biggrin:

amen

ale lans to podstawa istnienia :notworthy:

ale oco ci chodziło z tym haftowaniem? byłaś na imprezie :)

 

Nie opuscimy !!!!!

Zaraz tam gorszy!! Wystarczy jak będzie równie prowokacyjny i kontrowersyjny :biggrin:

 

to może taki, że kobieta w ciuchach na motor wygląda nie atrakcyjnie. W kusej spódniccze i szpileczkach(jak Madzik) to czemu nie. Ale te kobiety w pomietych skórach, włosy pod kaskiem przepocone, dziki wzrok bo znowu coś uwiera.. i przeszkadza w jeździe. Toć to nie tylko zgroza i korniki ale nawet makabra i nornice :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na to wszystko Kazimiełłłłła? lepiej panowie uważać... bo ostatnio panie w formie i jak się narazimy to może być kiepsko...

http://www.smog.pl/wideo/3799/wywiad_z_kazimiera/

 

PS. ta "pani-coś-femifuj" zawsze budzi we mnie ochote do haftowania gdzie popadnie...

 

Pozdłowienia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lans to podstawa istnienia :notworthy:

ale oco ci chodziło z tym haftowaniem? byłaś na imprezie :biggrin:

 

to może taki, że kobieta w ciuchach na motor wygląda nie atrakcyjnie. W kusej spódniccze i szpileczkach(jak Madzik) to czemu nie. Ale te kobiety w pomietych skórach, włosy pod kaskiem przepocone, dziki wzrok bo znowu coś uwiera.. i przeszkadza w jeździe. Toć to nie tylko zgroza i korniki ale nawet makabra i nornice :icon_razz:

 

 

Skóry pomięte????? Cieeeekawe....

Przecież skóry z założenia muszą byc dopasowane, przyjemnie ( dla oka oczywiście bo dla pupci nie zawsze , szczególnie po jakichś 300 powiedzmy kilometrach ) opinające obłe kształty , więc jak sie mają pomiąc ????

Włosy przepocone to fakt, ale czy panna w mini i szpileczkach nie jeździ w kasku?? a moze przez to, ze ma mini, to lepszą "wętylacyję " ma pod nim i kunsztownie ułożona fryzurka jej sie nie ma prawa zburzyc i zapocic?

Na marginesie dodam , ze na paru zlotach będąc widziałam takie damy , które sobie rano w sobotę przed paradą włosy myły, na szczotkach układały i tapirowały, a za chwilę wkładały na to wszystko kachole i z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku siadały na maszyny swoich mężczyzn :). Panie w mini i na szpileczkach tez juz widziałam , nie widziałam tylko jeszcze kobiet prasujących sobie sukienki na zlotach ale obawiam sie, że i ten koszmar sie kiedyś spełni ... Tzn. dla mnie koszmar, bo ja to lubię pomięte skóry, przepocone włosy , no i dziki wzrok z powodu obolałego kręgosłupa i jego miękkich okolic, bo to oznacza , ze znów przejechałam ładny kawałek kraju i teraz mogę sie wyciągnąc na zielonej trawce a moi ukochani kumple będą mi zimne piwko donosic celem reaktywacji :)

Chollllera .... ja to jednak jestem mało kobieca, atrakcyjna i normarnie nornica i makabra !!!!!

A najlepsze jest to , ze mam to w DUPIE :)

 

Są tacy , którzy twierdzą , ze całkiem zgrabnej i kobiecej :biggrin: :cool: :)

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie robi goraco :biggrin:

i jeszcze jak mruczą to jest extra :notworthy:

troche sie boję z tym nowym wątkiem, ba jak sie okaże gorszy...... ale chyba mnie nie opuścicie w potrzebie dziewczyny :)

 

 

Faceci jak mrucza to juz w ogole jest doskonale...... :biggrin: swiadczy to tylko o jednym :icon_razz: ,a co do nowego watku,to nie przejdzie ,kobiety w skorach zawsze wygladaja ok nawet jezeli ta skora jest wymieta...... FIDELKU dawaj cos bardziej burzliwego.......

 

Skóry pomięte????? Cieeeekawe....

Przecież skóry z założenia muszą byc dopasowane, przyjemnie ( dla oka oczywiście bo dla pupci nie zawsze , szczególnie po jakichś 300 powiedzmy kilometrach ) opinające obłe kształty , więc jak sie mają pomiąc ????

Włosy przepocone to fakt, ale czy panna w mini i szpileczkach nie jeździ w kasku?? a moze przez to, ze ma mini, to lepszą "wętylacyję " ma pod nim i kunsztownie ułożona fryzurka jej sie nie ma prawa zburzyc i zapocic?

Na marginesie dodam , ze na paru zlotach będąc widziałam takie damy , które sobie rano w sobotę przed paradą włosy myły, na szczotkach układały i tapirowały, a za chwilę wkładały na to wszystko kachole i z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku siadały na maszyny swoich mężczyzn ;). Panie w mini i na szpileczkach tez juz widziałam , nie widziałam tylko jeszcze kobiet prasujących sobie sukienki na zlotach ale obawiam sie, że i ten koszmar sie kiedyś spełni ... Tzn. dla mnie koszmar, bo ja to lubię pomięte skóry, przepocone włosy , no i dziki wzrok z powodu obolałego kręgosłupa i jego miękkich okolic, bo to oznacza , ze znów przejechałam ładny kawałek kraju i teraz mogę sie wyciągnąc na zielonej trawce a moi ukochani kumple będą mi zimne piwko donosic celem reaktywacji :)

Chollllera .... ja to jednak jestem mało kobieca, atrakcyjna i normarnie nornica i makabra !!!!!

A najlepsze jest to , ze mam to w DUPIE :cool:

 

Są tacy , którzy twierdzą , ze całkiem zgrabnej i kobiecej :) :) :)

 

 

Grunt to czuc sie dobrze w swojej "SKORZE" :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chollllera .... ja to jednak jestem mało kobieca, atrakcyjna i normarnie nornica i makabra !!!!!

A najlepsze jest to , ze mam to w DUPIE :biggrin:

 

Są tacy , którzy twierdzą , ze całkiem zgrabnej i kobiecej :cool: :) :)

Dowody najlepiej w formie zdjęciowej :biggrin:

 

Faceci jak mrucza to juz w ogole jest doskonale...... :) swiadczy to tylko o jednym :icon_razz: ,a co do nowego watku,to nie przejdzie ,kobiety w skorach zawsze wygladaja ok nawet jezeli ta skora jest wymieta...... FIDELKU dawaj cos bardziej burzliwego.......

Grunt to czuc sie dobrze w swojej "SKORZE" :icon_eek:

Coś bardziej to sie boję, ale dlaczego nie mamy odwrócić tematu. To Wy panie napiście coś burzliwego, czy napradę jesteśmy tacy idealni? my i nasze motory(sprzęty) :notworthy:

Może macie jakieś własne przemyslenia(mam nadzieje, że nie jesteście naturalnymi blondynkami :) ) i naprawde warto je przeczytać, dalej laseczki do boju

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jestescie niedowiarki..... :biggrin: wszystko trzeba udowadniac... :notworthy:

Coś bardziej to sie boję, ale dlaczego nie mamy odwrócić tematu. To Wy panie napiście coś burzliwego, czy napradę jesteśmy tacy idealni? my i nasze motory(sprzęty)

Może macie jakieś własne przemyslenia(mam nadzieje, że nie jesteście naturalnymi blondynkami ) i naprawde warto je przeczytać, dalej laseczki do boju :icon_razz: :) :biggrin:

raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panu dziekujemy za dobre rady jednakze nie skorzystamy z Pana jakze troskliwych rad..... :icon_razz:

jakby to powiedziec ....wynika z tego ze jestescie po prostu niepowazni :notworthy: :biggrin:

 

żeby nie było - samodzielne podnoszenie żelaztwa odradzam. Śmiganie na moto, to nawet zalecam :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bardziej to sie boję, ale dlaczego nie mamy odwrócić tematu. To Wy panie napiście coś burzliwego, czy napradę jesteśmy tacy idealni? my i nasze motory(sprzęty)

Może macie jakieś własne przemyslenia(mam nadzieje, że nie jesteście naturalnymi blondynkami ) i naprawde warto je przeczytać, dalej laseczki do boju :) :) :biggrin:

raz jeszcze

 

 

Coo inwecja tworcza sie wyczerpala???? :)

 

No ale jezeli chodzi o przemyslenia to mam takie jedno.......Bedac w zeszlym roku w stolicy(nie obrazajac nikogo) ,stalam sobie przed chyba najwieksza galeria handlowa w Warszawie,w jednym z ogrodkow siedziala grupa motocyklistow,wszyscy na dobrych sprzetach,Panie tez byly tam obecne :notworthy: ,po chwili zaczeli sie zbierac i jeden z Panow podjechal do mnie,otworzyl szybke i powiedzial tak: "chcesz sobie zrobic zdjecie na moim motocyklu,pozwole Ci usiasc......no coments.....moje przemyslenie to brak przemyslenia bo nawet szkoda slow na taka zenade.....Panowie czesto mysla,ze sa swietni i pieknie tancza bo maja super maszyne i dobre Ciuchy w ktorych sie doskonale prezetuja...... :icon_razz: :biggrin: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coo inwecja tworcza sie wyczerpala???? :cool:

 

No ale jezeli chodzi o przemyslenia to mam takie jedno.......Bedac w zeszlym roku w stolicy(nie obrazajac nikogo) ,stalam sobie przed chyba najwieksza galeria handlowa w Warszawie,w jednym z ogrodkow siedziala grupa motocyklistow,wszyscy na dobrych sprzetach,Panie tez byly tam obecne :notworthy: ,po chwili zaczeli sie zbierac i jeden z Panow podjechal do mnie,otworzyl szybke i powiedzial tak: "chcesz sobie zrobic zdjecie na moim motocyklu,pozwole Ci usiasc......no coments.....moje przemyslenie to brak przemyslenia bo nawet szkoda slow na taka zenade.....Panowie czesto mysla,ze sa swietni i pieknie tancza bo maja super maszyne i dobre Ciuchy w ktorych sie doskonale prezetuja...... :icon_razz: :biggrin: :)

no tak czyli My to oczywiście bezmózgie podrywacze, lanserzy, zawsze z kaską i głupią gadką?. No chyba czas zaprzyjażnic się z Kingą :biggrin: Dunin i Kazimierą Szczuką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak czyli My to oczywiście bezmózgie podrywacze, lanserzy, zawsze z kaską i głupią gadką?. No chyba czas zaprzyjażnic się z Kingą :icon_razz: Dunin i Kazimierą Szczuką

 

 

Taaaakkkk wlasnie taaaaakkkkk o to chodzilo ...... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coo inwecja tworcza sie wyczerpala???? :biggrin:

 

No wiesz każde ma w życiu swoje 5 minut i dobry post, teraz czas na wspólne spotkania w gronie skuterów snieżnych

 

Taaaakkkk wlasnie taaaaakkkkk o to chodzilo ...... :notworthy:

Tak szybko nas rozgryzłaś, że nici z długiego tematu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...