Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli klasy 500 łączcie się ( CB, GS, ER, CBF )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, fajny pomysł z tym zlotem, juz od dawna chodzi mi po głowie ten pomysł, ale brak mi zmysłu oganizacyjnego. Pomysł ze zlotem w nowym sezonie jest jak najbardziej ok. , ale może warto spotkać się lokalnie w mniejszych grupach jeszcze w tym sezonie, nawet na kilka godzin, oglądnąć maszynki wymienić się opiniami. Co Wy na to?

pozdrawiam

Paffcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca to się z tobą nie zgodzę, jeżeli będziesz miał okazję przejechać się motocyklem marki Suzuki, model RG 500 to zapewniam cię ze zmienisz zdanie o półlitrówkach.

sorry Glady ale temat tego postu dotyczy innej sprawy????

 

pzdr.....

 

Kolega chyba myślał o pół litrze w innych kategoriach :crossy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, już dowcipy trzeba tłumaczyć :)

 

tak, nawiązałem do flaski wódki, ale miałem też na myśli to że np GS500 ciężko jechać w 2 osoby z większą ilością bagażu w trasę bo po prostu jest dość mały.

 

ot taka dwuznaczna ironia co do tego że pięćsetki są etapem przejściowym do większych pojemności

 

ale do miasta są idealne :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEJJ Tam. Ludzie. Tak myslalem ze rzeczywsice mozna by zrobic cos takiego jak pare punktow w Polsce. Np po jeden, albo nawet 2 na wojewodztwo. Mozna by sie spotkac, a pozniej krrrach!! Jeden wielki potezny zlot w Toruniu. Ekstra by bylo, pozatym latwiej by bylo cokolwiek zorganizowac jak juz sie zna ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' date='10 Wrzesień 2006 - 20:52' post='722277']

EEEJJ Tam. Ludzie. Tak myslalem ze rzeczywsice mozna by zrobic cos takiego jak pare punktow w Polsce. Np po jeden, albo nawet 2 na wojewodztwo. Mozna by sie spotkac, a pozniej krrrach!! Jeden wielki potezny zlot w Toruniu. Ekstra by bylo, pozatym latwiej by bylo cokolwiek zorganizowac jak juz sie zna ludzi...

 

 

dobrze prawisz :) , z wolna dojdziemy i do tego. osiedlowe kółka półlitrowe :banghead:

żartuję oczywiście.

zbiera się nas coraz więcej , do wiosny damy radę :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiedlowe kółka półlitrowe :)

 

 

He he "osiedlowe kółka półlitrowe" nieźle to określiłeś, niewtajemniczeni mogliby tę nazwę zrozumieć troche inaczej niż nam się kojaży. A tak całkiem serio to myślę że można by się jeszcze spotkać w tym sezonie w mniejszych grupach i może nawet wstępnie coś ustalić.

 

Pozdrawiam półlitrowców

Paffcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy większe sprzęty też mają wejściówki?

 

niet, niet będą się z nas brechtać że mamy koślawe półlitrówki :) , a towarzystwa nie brakuje nam mamy w zapasie jeszcze, kolejno: :clap: XBR, VT, XL, FT, CX, SR, RD, XT, Z, GL, DR :( jest tych półlitrówek :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Przyjadą te wszystkie 900 i beda lacha targac. Pozatym taki zlot by sie przemienil w cos przekraczajace nasze mozliwosci. Trzeba zrobic wszystko tak zeby pozniej nie bylo problemu nad tym zapanowac. A tak przyjada wszystkie 500 ludzie beda mieli o czym gadac. Taki swojski klimacik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...