Skocz do zawartości

Wy macie moto mam i ja :-)


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ładna , ładna , jeden z tych sprzetów na których mechanikery chyba najmniej zarabiają , owiewka hmm - rzecz gustu , ja bym jej nie wyrzucał , jeszcze sie przyda , zmieniłbym tylko te klaksony "ślimakowate" . a sprzet pikny-Pozdrawiam !!!!! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLIK Tu są 3 fotki mojego moto. Sprzęt był sprowadzony z niemiec przez handlarza z Kluczborka (to tam gdzie mieszkam). Mam na niego namiary. Myślę, ze warto u niego zakupić sprzęta, ma może trochę drogo z tego co niektórzy mówią, ale przywozi tylko sprawdzone sprzęty i sam jest motocyklistą, a w dodatku daje gwarancję. A co do tej owiewki, to ja ją sobie zamówiłem u niego i nie mam zamiaru jej zdejmować, bo nie poto za nią dopłacałem. Mam nadzieję, ze moto mi posłuży przez długie lata.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl ładny z tego co widać i zadbany tak na oko , akurat model który wdł. mnie jest najładniejszy z malowanym na srebrno silnikiem a nie jak nowsze na czarno , kto to w ogóle wymyslił zeby na czarno pryskać silniki w takich Naked-ach jak CB ... Wdł. mnie drogo ale super Motocykl , którym pojezdzisz bardzo dłogo jesli bedziesz dbał . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mam zamiar dbania o niego, tylko za bardzo nie mam pojęcia jak to robić :-)

Wiem, ze po każdej lub prawie każdej jeździe szmatka i do boju. Wymiana oleju chyba raz na rok wystarczy na przywitanie sezonu? Na przyszły sezon planuję zakupić jakieś fajne oponki, bo te co mam są jeszcze ok, ale wolę nową gume :-)

 

A i mam jeszcze pytanko, czy można przy odpalaniu dodawać delikatnie gazu, np zeby nie przekroczył 2 tyś obrotów czy zawsze ssanie - chodzi oczywiście o zimny silnik.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak silnik zupełnie zimny to raczej na ssaniu. Jak nagrzany to możesz odpalać bez ssania i trochę gazu. Przynajmniej ja tak robię.

 

Ale na to nie ma chyba zasady. Kązdy sprzęt trochę inaczej lubi i trochę inaczej reaguje. Jak go trochę poużytkujesz sam będziesz wiedział jak dla niego najlepiej :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...