Skocz do zawartości

Wy macie moto mam i ja :-)


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem Hondy CB 750 seven fifty r 94. Moto kosztowało mnie 9,7 tys, z gmolami i owiewką. Ma przejechane 25 tys. i myślę, ze ten przebieg jest zbliżony do prawdziwego o czym może swiadczyć wygląd motocykla. Pośmigałem dzisiaj trochę i jestem bardzo zadowolony. Zrobiłem dzisiaj ok 50 km po mieście, bo nie posiadam jeszcze ubioru, ale w sobotę się to zmieni. Motocykl ten jest moim pierwszym. Mam przed nim respect, ale jak to mówią wszystko zależy od pojemności w głowie a nie od pojemności cylindrów.

Zamieszczam fotkę, na razie jedną, bo nie miałem czasu robić więcej, bo wolałem sobie pośmigać.

 

KLIK

 

Pozdrawiam

 

PS teraz czas na zmianę motocykla w profilu, z komarka na sevenkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym olejem w głowie to u mnie wszystko ok, sam wiem co mogę sobie pozwolić a czego nie. W ogóle mam taką zasadę w motoryzacji, zeby jechać wolnie i dotrzeć później, ale w całości niż szybciej ale w szczątkach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym olejem w głowie to u mnie wszystko ok, sam wiem co mogę sobie pozwolić a czego nie. W ogóle mam taką zasadę w motoryzacji, zeby jechać wolnie i dotrzeć później, ale w całości niż szybciej ale w szczątkach.

Pozdrawiam

 

no to spoxx , ale ja sam tak mowilem i wszyscy co zasiadli na pierwsze moto tez. Pamietaj jesli przekroczysz tą twoja predkość jaką sobie ząłozyłeś (tą co założyłeś ze bedziesz jezdził np 120 nie szybciej) to wtedy musisz zacząć uwazać bo stajesz sie zbyt pewny siebie i o nieszczescie nie trudno.

Musisz nabyć nawyków, poczuć moto,nauczyś si ejego zachowań w roznych sytuacjach.Tego si enie zdobywa w jeden sezon.

Zycze powodzenia i jeszcze raz gratuluje.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkość, którąsobie załeżyłem jako max, ale to totalny jest 120, ale to tylko w chwilach uniesień i na dobrej drodze, a tak to zgodnie z przepisami, mi się nie śpieszy i mam nadzieję, ze taki tok myślenia mi się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znam ten ból ! :bigrazz: Jedyny ból który jest przyjemny :biggrin: [ jeżeli można to nazwać bólem :bigrazz: ]

 

Moją Sr-ke zawiozłem do babci i musiałem niestety zostawić i wrócic do Bełchatowa żeby kupić akumulator .... [ poza tym odprowadzic samochód...] ale jak wróciłem zalałem aku elektrolitem złozyłem i zapaliłem ... mrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :bigrazz: , super sprzęt, to jeden z moich typów na następny motocykl. Oby pogoda dopisała, to sobie jeszcze trochę pośmigasz. Ja swojego sprzęta kupiłem w styczniu i musałem 2 miechy czekac aż dosiądę moją cebulkę.

Pozdawiam i szerokiej drogi życzę.

Paffcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...