Skocz do zawartości

Wspolne latanie WAR-MAZ


Rekomendowane odpowiedzi

no tak jak w temacie nie ma to jak jesienne endurko wiec moze by sie jakos ustawic w jakis łikend i polatac troche po błotku proponowałbym Ostrode ale ja tych terenow dobrze nie znam i tu prosba do STRZAŁKA zeby nas po tych pieknych okolicach oprowadził :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie 9 wrzesnia bedziemy uderzac mala ekipa z olsztyna do źrodel rzeki Łyny.

trasa ok 60 km w jedna strone, miejscami moze byc naprawde hardcore`owo, zwazywszy na poziom wody po ostatnich deszczach

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak w temacie nie ma to jak jesienne endurko wiec moze by sie jakos ustawic w jakis łikend i polatac troche po błotku proponowałbym Ostrode ale ja tych terenow dobrze nie znam i tu prosba do STRZAŁKA zeby nas po tych pieknych okolicach oprowadził :)

 

Hej,

Przyjeżdża grupa od Was, z Olsztynka(3-5 osób), na 3 razy które śmigałem z grupą(co niedzielę), byli 2 razy. Myślę, że się znacie:_). Lider to "Osa"? Nie pamiętam imienia(głupio mi). A tak w ciemno to około 9-10 rano na plaży w Kajkowie, co niedzielę grupa się zbiera. Więc to chyba do Ciebie należy następny krok:_)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek - kiedy konkretnie i gdzie dokladnie macie usawki? podejrzewam ze w tą niedzielę bede mogl przyjechac z kumplami (ok 3-4 moto)

Co niedziela miedzy 10-11 rano. Przewaznie spotkanie jest na plaży. Jak chesz jechac to sie dowiem i dam Ci znać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej odpadam w ten weekend, bo mi sie posypala uszczelka pompy wodnej lub pod glowica... olej jak śmietana - kawa z mlekiem..

wlasnie jestem na etapie rozbierania silnika..

jak bede mial sprawny moto to pisze sie na 100% - moze uda sie to naprawic do konca tygodnia (najgorsze jest czekanie na czesci)

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna brac udzial w zawodach enduro, nie majac licencji zawodniczej?

slyszalem, ze na 1-szy wyscig w zyciu mozna bez niej, a na nastepne juz jest ona wymagana..

ile w tym prawdy?

 

a na zawody sie pisze bankowo, tylko kask musze lepszy kupic :bigrazz:

 

btw. ile kosztuje wpisowe?

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna brac udzial w zawodach enduro, nie majac licencji zawodniczej?

slyszalem, ze na 1-szy wyscig w zyciu mozna bez niej, a na nastepne juz jest ona wymagana..

ile w tym prawdy?

 

a na zawody sie pisze bankowo, tylko kask musze lepszy kupic :bigrazz:

 

btw. ile kosztuje wpisowe?

Pierwszą eliminacje mozesz polecieć bez licencji tylko ze bedziesz elciał w klasie 125 2t / 250 4t.

Przed stratrem przydało by sie znac regulamin, bo bez niego taki start raczej nie ma sensu.

My bedziemy poprostu latac po trasie i zatrzymywać sie w ciekawszych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez bardziej pisalbym sie na polatanie po samej trasie mistrzostw, bo na starcie mi nie zalezy, nie jezdze dla osiagow i sukcesow (a raczej porazek) tylko dla relaksu

 

 

update:

po ostatnim wypadku takiego znajomego z Olsztyna (dzial wypadki, ostatnie posty) slabo w ogole widzie moja kariere motocyklisty.. rodzice zawsze byli "antymotocyklowi", ale teraz juz w ogole przeszlo wszystko... matka co chwile zachodzi i sie pyta czy umiescilem juz ogloszenie ze sprzedaza moto

ma ktos garaz do przekitrania moto?

k.... mać

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...