Skocz do zawartości

co sądzicie o motorach triumph ????


Rekomendowane odpowiedzi

Z Serwisem nie powinno być problemów ponieważ masz Gwarancje która np. obejmuje wszystkie kraje EU i jak chcesz możesz nawet serwisować w Portugalii:)

 

Różnica w cenie prawdopodobnie bierze sie z tego iż firma omija jedną czy dwie firmy przez któe przechodzą sprzęty zanim trafią do Salonu, ale nie wiem dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Zastanawiałem sie wpierw nad japończykami (prawie zdecydowałem sie na Bandita 1200 S), potem szukanie innych Aprillia, Moto Guzzi, Bugatti, MZ i w końcu natknołem sie na Triumpha....

 

 

z tego co wymieniles, to triumph wg mnie jast najmniej atrakcyjna propozycja; jako motor

oczywiscie w gre wchodzi cena i inne koszta ktorych nie mozna lekcewazyc ale jako motor to wypada on slabo w porownaniu z wymienionymi przez ciebie innymi markami - moja osobista opinia

 

postaw go kolo moto guzzi breva v 1100 i powiedz mi co myslisz? nie musze pisac o danych bo to sobie mozesz sam znalezc, ale czytajac swietne raporty o guzzi i patrzac na jego ksztalty trudno postawic guzzi i triumph w tej samej kategorii

a nie masz ochoty na guzzi? kup ducati st3 i nie bedziesz zalowal.........oczywiscie zawsze mozesz isc na calosc i kupic ducati monster s4rs i wtedy dopiero zycie ci sie zacznie podobac :D

 

ale to jest moj subiektywny punkt widzenia

 

melvin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, a czmu sprzedajesz Hondę, w sumie mlody jeszcze sprzęt. Niezadowolony jesteś?

 

Zadowolony jestem, ale w lato wybrałem sie do Hiszpani no i okazało sie że do takich podróży jest dla mnie za mała :D A troche mam wzrostu i troszke waże :flesje: W mieście super, jakieś wypady 300-500 km też ok, ale nie na wypad prawie 4000 km w jedną strone :smile:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony jestem, ale w lato wybrałem sie do Hiszpani no i okazało sie że do takich podróży jest dla mnie za mała :D A troche mam wzrostu i troszke waże :flesje: W mieście super, jakieś wypady 300-500 km też ok, ale nie na wypad prawie 4000 km w jedną strone :smile:

 

Prawdę mówiąc nosi mnie trochę za CBF 1000 od nie dawna, ponoć jest nieznacznie większa. Mam co prawda tylko 180 ale chciałbym jeździć z żonką. Myślisz że byłby OK? Bo jakby kaski nie starczyło to moze o 600 bym pomyślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nosi mnie trochę za CBF 1000 od nie dawna, ponoć jest nieznacznie większa. Mam co prawda tylko 180 ale chciałbym jeździć z żonką. Myślisz że byłby OK? Bo jakby kaski nie starczyło to moze o 600 bym pomyślał.

 

Nad 1000-ką tez sie zastanawiam :D Co do 600-ki to raczej spokojnie starczy dla was, zależy jak jeżdzisz, ale śadze że 160 km/h we dwójke spokojnie pójdzie, chociaż nie wiem, nie próbowalem. Drugą rzecz która mnie draźni to ciągłe mielenie biegami, w Bandicie zapinasz 5-ke i jedziesz a tu mielisz i mielisz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem raczej spokojnym kierowcą. Przesiadłabym sie z VLa więc o szaleństwach nie ma mowy, ale chciałbym już coś na dłużej więc myślę o 1000. Trochę się miotam, bo chodzi mi po głowie też duży V-Strom.

 

Jak na dłużej to 1000-ka. V-Stroma nie znam ale paru na Forum lata na tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowego Tigera?

http://www.advrider.com/forums/showthread....ghlight=V-strom

 

Moim zdaniem całkiem całkiem...

 

No piękny, jeżeli sie dobrze doczytałem i będzie miał 1000 cm pojemności to ja w to wchodze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach tak trochę jakby nie wyglądał juz jak endurak, jakby do małgo Fazera mi podchodzi "figurą".

 

Typowa sylwetka Sportowego-Turystyka, podchodzi troszke pod CBFke, ale piękny jest.

 

Oczywiście jestem nienormlany i dzwoniłem do Salonu, koleś ma mi dać info jak tylko coś będzie wiadomo o premierze i cenach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja coś dorzucę do tych rozważań.

 

Jestem wprawdzie fanem "włoszczyzny", o której tak się Koledzy rozpisywali, ale nie przeszkada mi to podiwiać innych motorków. Mój Duc też ma trochę wad, ale cóż z tego - jest mój :biggrin:

Będąc na ostatnim spotkaniu w Brnie poznałem grupę Holendrów, którzy pyjechali na kilku sprzetach min. na BMW, Ducati i Triumphie Sprint ST (strzelili trasę około 1500 km). Po obejżeniu motorku i małych testach muszę stwierdzić, że do turystyki jest wręcz stworzony. Przyjechał nim Kolega, jeżdżacy ponad 30 lat z czego około 20 spędził na torach. Wybrał właśnie ten model po wielu testach min BMW, Hondy, Suzuki i kilku innych, ponieważ jak twierdzi żaden tak dobrze nie prowadził się na drodze. Ja musze dodać, że wygląd motoru jest na prawdę OK i moż się podobać. Tu mała uwaga ode mnie - wydaje mi się, że czasami brakuje nam motomaniakom tolerancji dla innych i ich wyboru czy opinii :biggrin: Wiem to po sobie, bo wszyscy mi się dziwią dlaczeo po 4 latach na chopperach zmieniłem sprzęt na golasa? A no dlatego, że zadecydowały o tym min walory estetyczne. To co wspominał Melvin - w każdym motorze znajdziemy jego wady i na to powinniśmy się godzić, jeśli na prawdę chcemy go mieć z dałym dorobkiem wad i zalet.

Ale się rozpisałem - mam nadzieję, że nei zanudziłem na śmierć.

 

Podsumowując - zawsze będzie dylemat co wybrać - na koniec i tak będzie konieczność podjęcia indywidualnej decyzji i rozważenia za i przeciw :bigrazz:

 

Może rozwiązaniem będzie posiadanie kilku motorków?

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...