Skocz do zawartości

Peugeot speedfight


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sie czegoś dowiedzieć o tym skuterze gdyż mam okazje go kupic a atrakcyjnej cenie . jets on z 2002r. ma troche ponad 8tys przebiegu jest po delikatnym tuningu mechanicznym ma białe keirunki i biała lampe i sportowe pzrednie zawieszenie ....Chce za niego 3200zł .Silnik jest w bardzo dobrym stanie , dobrze jeżdzi.... i fajnie wygląda...

 

Chciałbyms ie dowiedziec jaka mozę być moc tego skutera i co o nim sadzicie mozę jakies dane techniczne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sie czegoś dowiedzieć o tym skuterze gdyż mam okazje go kupic a atrakcyjnej cenie . jets on z 2002r. ma troche ponad 8tys przebiegu jest po delikatnym tuningu mechanicznym ma białe keirunki i biała lampe i sportowe pzrednie zawieszenie ....Chce za niego 3200zł .Silnik jest w bardzo dobrym stanie , dobrze jeżdzi.... i fajnie wygląda...

 

Chciałbyms ie dowiedziec jaka mozę być moc tego skutera i co o nim sadzicie mozę jakies dane techniczne??

 

dość ciekawa cena za dośc ciekawy skuter. Powiem tylko że jest w czołówce jeśli chodzi o skutery.

 

Pozdro

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na skuter, to bardzo fajna maszynka. Są naprawdę bardzo udane. Kilku moich znajomych ma lub miało te skuterki i żaden nie narzekał !!

Chłopie, to sie nie zastanawiaj, tylko bierz, bo cena naprawde okazyjna jak na ten rocznik, z tym przebiegiem i w takim stanie, tym bardziej, że ma jakies tam bajery :biggrin:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobicie po wzdledem wygladu to ten skuter sie zarabiscie podoba, np. przednie lampy. kumpel ma odblokowanego speedfighta 2 i jedzie 95km/h. moim zdaniem to jest wystarczajaca predkosc. poza tym speedfigty fajnie i latwo sie tuninguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powietrzak czy chlodzony ciecza ? Bo jak ciecz to juz w ogole sie oplaca za taka cene i ten rocznik.

Kumpel ma powietrzaka i idzie mu jakies 70-75km/h przy czym dobre przyspiecho sie konczy przy okolo 65.

Ogolnie fajny sprzecik i wygodny,raczej niezawodny i nieduzo pali.

 

Ale i tak tak jak kolega wyzej - nie lepiej cos z biegami niz taki skuterek ?

Chociazby Ts'ke cieczaka,frajdy dwa razy wiecej niz takim skuterem ale co kto lubi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest chłodzony cieczą.......

 

Mówicie ze lepiej kupić motorower . ja miałem kupowac to co jest sygnaturze ale nigdzie neima w okolicy i chyba kupie tego skuetrka. tak szczerze to niema w nim za bardzo co szykowac . Wychodze zz załozenie ze jeżeli mi sie niebędzie podobała jazda tym to kupie motorower z biegami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest po delikatnym tuningu mechanicznym ma białe keirunki i biała lampe i sportowe pzrednie zawieszenie

 

 

czy ja wiem czy to jest tuning, były takie właśnie wersje w sprzedaży,ok 500zł droższe od wypasionej wersji chłodzonej cieczą

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze jezeli mialbym jezdzic skuterem to tylko speedfightem 2.

Dlaczego?:

- zaje...ty wyglad

- dobry silnik

- niezle osiagi

- duzo czesci do tuningu i nie tylko

- cos tam pewnie jeszcze jest :)

 

moj kumpel ma speeda 2

http://www.bikepics.com/members/korsarz :)

pozdr0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...