Skocz do zawartości

Już raczej postanowiłem ale piszcie co myslicie


Ali50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się też wydaje, że lepiej zaczynać od 50 ccm. Cylinder zawsze idzie kupić. Jeśli w ogóle nie masz pojęcia o mechanice itp. albo niewielkie to ja na twoim miejscu najpierw to wszystko poznał - jak wygląda silnik w środku itp. Jakiś remoncik, poprawienie wyglądu itp. Wierz mi, duzo się idzie nauczyć :cool: A poza tym jeśli nigdy nie jeździłeś to najpierw będzie się trzeba nauczyć jeździć - teoretycznie to idzie w parę dni, ale zanim wyczujesz motocykl to potrwa dośc długo. Wiem coś o tym :cool: Lepiej się uczyć na sprzecie mniejszej mocy bo nie jest taki porywczy - jak ja się uczyłem jeździć rok temu to jak źle puszczałem sprzęgło to simson też mi trochę uciekał do góry :biggrin: A odblokowana TS jest mocniejsza. Jak dokładnie poznasz wszystko w 50 ccm to w większych sprzętach jest mniej więcej to samo tyle że więcej i bardziej skomplikowane. Będziesz mieć potem dobre podstawy. Tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej ze to jego pierwsze moto... najlepiej opanowac najpierw podstawy na 50 a potem rozpoczac szalenstwa na wiekszych pojemnosciach... no a jaka frajda potem jak sie przesiadasz na wieksza pojemnosc

 

 

Co racja to racja.. :biggrin:

Jak po przesiadce z simsona na Rg, podczas pierwszej przejażdżki miałem na liczniku sam nie wiem kiedy 100 km/h miałem takiego banana na twarzy że łooo ... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu jak sie przesiądziesz z mniejszej pojemnosci na wieksza wtedy poczujesz przypływ mocy i strasznie zacznie cie to cieszyc :biggrin: ja z pospolitych moplików przesiadlem sie na ETZ 251 łooo to dobiero był szatan!! Boże śwety myslalem ze złapałem za nogi boga :cool: Teraz jeżdżę WSKą i dla mnie ten silniczek styka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu sie bawic w przeróbki tylko od razu kupić 80/50 lub 125/50 a co do nauki na 50 to ja majac 12 lat jeździłem WSK 125 a nie tam jakim 50 fakt WSK ma taka moc jak nie które wyzyłowane 50

ale to juz lepsze niż jakis simson 50 lub komarek

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja.. icon_razz.gif

Jak po przesiadce z simsona na Rg, podczas pierwszej przejażdżki miałem na liczniku sam nie wiem kiedy 100 km/h miałem takiego banana na twarzy że łooo ... icon_razz.gif

 

no mnie teraz czeka taka zmiana... jeszcze przed zima, ale raczej poszukuje hondy, nsr, ns-1 te klimaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...