Skocz do zawartości

cos turys/drag/choper DLA MOJEGO OJCA :) pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

po ostatniej wizycie na bajzlu na bemowie w moim ojcu zaczela dojrzewac opcja kupna motocykla :)

na szczescie jeszcze mi mojego nie podkrada (tak jak ojciec borsuka jemu :) ) ale nie wiem czy tak mi sie uda to utrzyamc dlugo

 

no i po chwili zastanowienia padla propozycja goldasa ale fundusz jest ograniczony do 10.000zl moze sie uda do 15.000zl ale raczej zeby nie przekroczylo tej pierwszej kwoty

 

no i za taka forse goldasa do sie kupic ale nei wiem czy jest sens

 

no i tu prosze was o pomoc:

-powyzej 500cm pojemnosci

-wygodny dla 2 osob a zwlaszcza pasazera ktorym bedzie moja mama z chora noga :cry: ( :cry: jesli chodzi o noge a nie o mame :) )

-w tym limicie cenowym

-do turystyki , choperowania , draga

-moj ojciec ma cos kolo 160-165 wzrostu i okolo 75 kg

wiec nei moze to byc potwor zeby mogl utrzymac siebie i mame

 

nie ma to byc do szalenstw i wariacji ale poprostu do wypadow za miasto i wygodnej jazdy w weekendy :D

 

mozecie cos poradzic

piszcie pelnymi markami zebym mogl znalezc cos w necie albo jak znacie to od razu linki zarzucajcie :D

 

WIELKIE DZIEKI!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Twój ojciec ma doświadczenie z ciężkimi motorami, ale niedawno rozmawiałem z właścicielem Gold Winga i powiedział mi że to bardzo trudny motor. Facet ma prawie 2 metry wzrostu i jest silny. Powiedział mi że całe życie jeździł ciężkimi motorami , ale jak się przesiadł do Gold Winga to dwa tygodnie jeździł po osiedlu bo bał się wyjechać na drogi. Cały czas czuje się na nim trochę niepewnie z powodu masy i wymiarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to ojciec jezdzil na wsk itd :)

moze na junaczku tez sie przejechal

ale jakos zbyt chetnie nie opowiada o swoich motocyklowych podbojach :? 8O :lol:

takze nei wiem :?

tak mu sie zamarzylo ale czy cos z tego wypali :?: :?:

kto to wie

ale jak prosila mama zeby sie rozejrzec i pogadac no to tak robie 8)

mam nadzieje ze mu nei przejdzie bo wtedy moze ja mu czasem bede podkradal :)

 

nie musi to byc goldas ale cos w stylu czoperka draga

mam nadzieje ze da sobie rade :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldwing nadaje sie raczej na dlugie podroze turystyczne a nie na wypady za miasto. Ja raczej polecil bym honde CB 750, maszyna duza, silna, w dwia osoby jedzie sie wygodnie, prowadzi sie rewelacyjnie. Tyle ze jesli chodzi o pasazera to nogi w kolanach trzeba troszke zgiac, wiec nie wiem czy Twojej mamie sie spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

do 15 tys kupi sie suzuki maraudera, ale pytanie ile w takie cos jeszcze trzeba dolozyc?

ja bym proponowal szukac zadbanego SUZUKI VX 800, ceny umiarkowane(za 15 tys to kupisz super zadbanego VX-a z ostatnich lat produkcji - 1997), dla pasazera super wygda, nie za mocny jak na przesiadke z wsk, tylko trzeba jechac ze znajacym temat vx-ow bo niektore modele rdzewiaja na wachaczu i przy mocowaniach podnozka, laczowka rur wydechowych to norma ze rdzewieje, ale to pestka.

 

ps. jest jeszcze oczywiscie cala masa dobrych motocykli w cenie do 15 tys. ja chwale swoje bo to znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jak twój ojciec nie ma smykałki ani cierpliwości do grzebania w motocyklu, niech się nie pakuje w 20-latka...

 

Ale np. virażka 750 (bo 535 jest kiepściutka z punktu widzenia pasażera) mogła by byc całkiem OK. Albo i 1100. Zlbo honda shadow - vlaad miał taką i wydawał się być happy :P

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...