Skocz do zawartości

panowie z drogówki i ich logika


Gość centymetr_sześcienny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to po prostu szok, no to bez jaj, ale to ja nie wiem pod jakim on zarzutem dal tak wysoki mandat, nawet jesli taryfikator oznacza najwyzsza granice 500 to przeciez nie byla to sytuacja bardzo niebezpieczna, jesli by mial dac to z tej najnizszej granicy. straszne dziwne. może któryś z kolegów mu z tydzien wczesniej lusterka pozbawil w samochodzie. zreszta, a czy kiedyś bedzie "pokój" miedzy katamaranami i nami, pewnie nie, z policja też pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrazenie, ze niektorzy pracują w Policji ...

O rany, to najgorsze, co człowiek może w życiu robić. Lepiej już być peofilem czy mordercą, albo chociaż złodziejem :biggrin:

Takie pytanie: Czy Wy zawsze czekacie przed przejazdem az zapory otworzą się do konca i az czerwone swiatla przestaną migac? Bo ja nie... .

Ja też nie, nawet notorycznie się na STOPie nie zatrzymuję, który mam na swojej codziennej drodze. Ale jak widzę sukę to jest inna rozmowa i o tym chyba jest ten temat.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sytuacja. Widocznie chciał dać Ci się we znaki. Powodów może być 2000, a ta sytuacja ze szlabanem, to tylko wymówka. Szkoda.

 

Ja nie będę narzekał na policję, bo w 95% przypadkach trafiam na normalnych ludzi. W ciągu dwóch ostatnich lat policmajstry zatrzymały mnie 7 razy, z czego 3 razy to była rutynowa kontrola. Pozostałe 4 razy były podyktowane zainteresowaniem funkcjonariusza motocyklem. Akcja typu: "ile to ma pojemności? (pomijając to duże siedem-pięć-zero na plastiku), albo "ja też w przyszłym sezonie se kupię" :biggrin:

 

Spróbuj odwołać sie od mandatu. Jeszcze nikt za to nie dostał po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejazdy są opłakane, aczkolwiek staram sie zawsze zatrzymąć przed każdym. [ co zaczyna denerwować mojego ojca ] Faktem jest że te światła migają za długo po przejezdzie pociągu. Inna sprawa gdy przejazd jest wieltorowy. Ale mamy jeden tor, pociąg przejeżdza a my stoimy dobre pół minuty czekając i sprawdzając chyba czy się nie wróci ...

 

co do wyzej wymienionej sytacji wychodze z załozenia sie poprostu się nie wyspał z żoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...