Skocz do zawartości

Sprzedalem motocykl... serce boli


the-one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Sprzedalem dzis swoja Suze a mianowicie GSX 600 F. Ech mialo to byc takie proste czyli sprzedam moto i kupie auto na zime. Ale nie, motorek byl przeze mnie dopieszczany i nigdy mnie nie zawiodl... dalem ogloszenie do autogieldy i dzis zadzwonil mlody chlopak, porozmawialismy i przyjechal z tata obejzec motocykl. Spodobal mu sie, widzialem ze troche po osluchaniu pracy silnika mial dziwna mine, odrazu wytlumaczylem mu ze silniki "olejaki" jak wlasnie GSXF to grzechotniki i ze one po prostu tak szeleszcza czyli pracuja i nie jest to oznaka rozpadania sie silnika. Zapytalem czy mial jakies moto wczesniej i odpowiedzial ze CBR 600 z 89 roku i ze jezdzic potrafi mimo braku prawa jazdy. Ok wiec wzialem go na przejazdzke po okolicy, dalem mu sie rowniez przejechac i powiedzial ze mozemy przejsc do negocjacji. Motocykl wystawilem za 5500 zl w autogieldzie... przez telefon odpowiedzialem ze od reki pojdzie za 5000 i za tyle tez sprzedalem. No i teraz tak mi zal ze juz nie mam moto i tej wolnosci... teraz musze kupic auto na zime i zastanowic sie nad kredytem zeby modz kupic motocykl na wiosne. Chodze zmulony z powodu sprzedazy motocykla. Ech. Gdzies na choryzoncie czeka na mnie CBR 900, SRAD 750 lub ZX7R.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeczytałam i chwyciłam sie za głowe...Nie bede tutaj wyrazac swojego zdania na ten temat, bo nie starczyloby miejsca, a mi nerwów. I tak zdecydujesz tak jak Ci podpowiedza koledzy z forum, wkoncu co ma kobieta do gadania, pheee :/ Powodzenia w kupnie motocykla! I nie płacz juz za zuzanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe

mam nadzieje ze nie bedzie kłutni MĄŻ - ŻONA na forum :biggrin:

Fajna sprawka jak mąz i zonka sobie siedza na forum tylko jest pewnie problem z kompem.

 

Co to tematu to nie ma tego złego..... Zobaczysz teraz kupisz auto potem go opylisz cos kasy wpadnie przez zime i bedzie na nowa furke.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzieki dzieki wszystkim... wiec z gory ustalam po dlugich przemysleniach ze natepnym motocyklem dla mnie bedzie CBR 900 SC 28 lub SC 33 a to dlatego ze auto jakie kupuje to rowniez rzemioslo Hondy a mianowicie Honda Civic 1994

 

Pozdr dla wszystkich i do zobaczenia na trasie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cie rozumiem, swoją R6 sprzedałem przed wielkanocą i cały sezon tylko oglądałem się za przejeżdżającymi sprzętami :notworthy: Ale za około 2 tyg powinien już stać w garażu GSXR, także niema tego złego :notworthy:

 

Jak bede u Ali to wpadne obejrzec nowy nabytek :notworthy:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...