Skocz do zawartości

Prosba o obejrzenie moto :D


Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzis ogladac to cos:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M275723

 

I powiem krotko... odrazu odrzucajcie jesli czegos szukacie :) Moto ma do zrobienia miedzy innymi:

- przednie lagi (troche cieknie i nie wiem czy sa proste)

- z tylu cos pospawane (koles za bardzo na gumie chyba raz sie przejechal)

- kolo ma luzy na boki (tylne)

- luzy na wachaczu (wybite tuleje)

- brak jakiejkolwiek stacyjki itp po zmianie owiewki przez co wszystkie przewody sie zaczepiaja o metal tam umieszczony

- tylni amor troche opada ale dobrze dziala

- pordzewiala rama

- najwazniejsze: CZERWONY SILIKON NA SILNKU!!!!! na laczeniach glowicy z cylindrem i cylindra z glownym blokiem :) moto kopalem z 10 razy i dopiero jakos zajaral ale po dodaniu lekkiego gazu zgasl :/ moto strasznie kopcil dopiero pozniej sie udalo przygazowke jakas zrobic...

 

Ogolnie moto sie nie nadaje do jazdy. POZDRO

 

P.S. Wbilem drugi post bo edycja mi sie cos zwieslia :/ Sory za problem.

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie sprawuje ? Mysle , że dobrze.. narazie leci do jakiegoś mechanika bo musze zrobic to co dla bezpieczeństwa powinienem zrobić czyli zaworki , łańcuszek no i ten uszczelniacze lag , na wachaczu minimalny luzik.. Pierwsza jazda jak już wróci , wtedy wszystko napisze.. :)

 

 

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno pytanie nasunelo mi sie apropo tego KTM'a...

 

CZEMU ON MA WSZYSTKO ODWROTNIE?? Chodzi mi glownie o uklad napedowy, wydechowy i kopke... Wiem ze te KTMy tak maja ale czemu zostalo to tak zamontowane?? Wplywa to jakos na jazde?? Moze to jakis moto dla leworecznych <lol> POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno pytanie nasunelo mi sie apropo tego KTM'a...

 

CZEMU ON MA WSZYSTKO ODWROTNIE?? Chodzi mi glownie o uklad napedowy, wydechowy i kopke... Wiem ze te KTMy tak maja ale czemu zostalo to tak zamontowane?? Wplywa to jakos na jazde?? Moze to jakis moto dla leworecznych <lol> POZDRO

widzimisie fabryki :) A raczej poprostu tak wyszło bo podpisali jakies tam kontrakty z producentami danych czesci i oni widocznie nazucili takie odmiennosci. Tak na odwrót to miały prawie wszystkie KTM od 89 do 97. To nie miało wpływu na jazde. Z tesztą to tak jak bys zadał pytanie dlaczego BMW ma siliki typu boxer albo ducati V :) poprostu chęć nadania wyjątkowośći marce. W KTM akurat w pore sie połapali ze napęd i wydech po innej stronie niz w innych markach to akuratnie ewentualne utrudnienie a nie ułatwienie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to spox :) A juz myslalem ze to cos zmieni :) Skoro nie ma nikogo z okolic tego Bialogardu i Koszalina by obejrzec moto co o nim sadzicie?? Czy moze byc tak tanio w stanie niby BDB?? Bo koles sie zastrzega ze tylko do zarejestrowania jest... POZDRO

 

 

A mozee jednak to jest moto w dobrym stanie bo wlasnie teraz zobaczylem nowa aukcje z niemiec i tam jest taki sam KTMik :evil: http://www.motoscout24.autoscout24.de/Publ...x?id=bztwgziito

No napiszcie cos co o tym sadzicie bo ne wiem co zrobic :/ POZDRO

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...