Skocz do zawartości

Beskidy i specjalna jednostka policji


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to naprawde nie żart z tego co się dowiedziałem to jedna z takich jednostek ma być w rejonie babiej góry a druga jest już w Bielsku Białej są utworzone po to żeby gonić kazdego krosa równiez w niedziele(wtedy zawsze jezdzimy) na danym szlaku. Napiszcie o nowym towarzyszach którzy juz niedługo zaczną do nas machachać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.. jestem w stanie zrozumieć że park narodowy, że nie powinno się jeździć, itd... no ale w takim przypadku gdzie mamy jeździć ? niech zrobią szlaki, albo nie wiem.. w świetle prawa nawet w lesie gdzie nie masz parku czy cuś nie możesz jeździć.. żałosne to, ale cieszmy się, że nie jest taki rygor jak w innych krajach... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znalezlismy las z fajnymi drozkami ... robimy tam rozne skocznie i jezdzimy tam (ja na moto a reszta na rowerach) wszystko jest ok zalatwilismy sprawe z lesniczym. Aby powstala dobra trasa z prawdziwego zdazenia trzeba miec fundusze, a nie ukrywam ze ja i kumple (5 osob) nie mamy tyle kasy zeby zrobic cos konkretnego ... musialby pasc taki pomysl w jakims klubie ... moze by cos z tego wyszlo ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego?

 

Pomyśl chwilę :biggrin:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko chlopaki, cieszczie sie ze i tak w Polsce to dla enduro czy crossow to zawsze mozna gdzies posmigac. Tu u mnie to nawet po polu nie ma jak pojezdzic bo wszystko ogrodzone i prywatne.A lasow nie ma prawie wcale... No i dlatego bede zmuszony zrezygnowac z enduro bo nie ma sensu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to naprawde nie żart z tego co się dowiedziałem to jedna z takich jednostek ma być w rejonie babiej góry a druga jest już w Bielsku Białej są utworzone po to żeby gonić kazdego krosa równiez w niedziele(wtedy zawsze jezdzimy) na danym szlaku. Napiszcie o nowym towarzyszach którzy juz niedługo zaczną do nas machachać ?

taa to ciekawe gdzie bedą robić zgrupowania kadry?? :biggrin:

dalej beda wszyscy beskidy pacyfikować :biggrin:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...