Skocz do zawartości

Skuter z przednim napędem


pawela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki skuter to jakas wielka lipa niedało by sie zrobic kułeczka pojeżdzić na tylnym kole ( mnie to niedotyczy :biggrin:)) ) i ogólnie była by to za duza zmiana jak dla mnie . a po drugie niewyobrażam sobie jak by wugladał taki skuter.Ten świat mnie zadziwia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Każda alternatywa dla autobusów jest dobra :) bynajmniej dla mnie.

 

Ludzie, litości...bynajmniej «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)»

Głos miał donośny, ale bynajmniej nie przykry.

Z miłością bynajmniej się nie taił.

 

 

BTW Nie uważacie że pakowanie silnika który osiąga pełny moment obrotowy już od zera byłby śmiercionośny dla nierozgarniętej większości gimnazjalistów ? :) Jakby taki docisnoł bo "barbi" chciała to miałby kierownice w zębach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa.... a szczegolnie silnika o mocy powiedzmy 700 watów! To juz prawie scigacz.... :icon_rolleyes: Jak by docisnal taki kozak, to tylko ino patrzec jak sie asfalt pod kolami zwija.... :clap:

 

No chyba, ze chcesz ciagnac za soba gruby przewód podłaczony pod siłe i silnik powiedzmy o mocy 20KW, to by juz mogla byc jazda.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa.... a szczegolnie silnika o mocy powiedzmy 700 watów! To juz prawie scigacz.... :crossy: Jak by docisnal taki kozak, to tylko ino patrzec jak sie asfalt pod kolami zwija.... ;)

 

No chyba, ze chcesz ciagnac za soba gruby przewód podłaczony pod siłe i silnik powiedzmy o mocy 20KW, to by juz mogla byc jazda.... :)

 

Ty porównujesz tutaj moc a to nie od mocy zależy ten "kop" jaki ma dany sprzęt, moc to tylko v-max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wiecie co, na skuterach (w polsce to moze mniej ale za granica) to jezdza ludzie nawet o 50lat do pracy bo w paryzu latwiej im tak.

dla nich brak odglosu ilnika to nawet zaleta. dla mnie napewno nie. i jeszcze jedna rzecz: ten skuter stracil najwieksza zalete- nie ma paki i jest 1 osobowy. zgadzam sie z kolega, o dupke se mozna go rozbic.

pozatym skuter juz nie jest rasowy, nie wali od niego wacha.

 

ciekawe jak soie prowadzi taki bzyczek na przedni naped.

 

 

Dokladnie taaa :P mam starszego ktory pracuje w Belgi i jezdze do niego no i jak widac tam baaaaaaaardzo sie przydaja takie sprzety jak skutery... W Paryzu to samo...przy tylu ludziach ile jezdzi samochodami to skutery albo jakies sprzety jednokolowe na tym wygrywaja.

Edytowane przez gregooor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...