Skocz do zawartości

Super wdzianko na deszcz


H.D.ek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może trochę off top ale wczoraj miałem przyjemność wracać do warszawy w deszczu. Ciuchów jeszcze nie zdążyłem kupić i musiałem brać to co miałem pod ręką. 2 bluzy i kurtka zimowa dały jakoś radę :notworthy: . Jak zszedłem z motocykla wyglądałem jakbym się ssikał no ale frajda z jazdy i tak była :notworthy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę off top ale wczoraj miałem przyjemność wracać do warszawy w deszczu. Ciuchów jeszcze nie zdążyłem kupić i musiałem brać to co miałem pod ręką. 2 bluzy i kurtka zimowa dały jakoś radę :notworthy: . Jak zszedłem z motocykla wyglądałem jakbym się ssikał no ale frajda z jazdy i tak była :notworthy: .

 

No to twardziel z ciebie :notworthy: Wczoraj też podróżowałem, ale puszką i powiem że Pogoda straszna, ale jednego kolege widziałem jak śmigał w strone Lublina. Nawet miał taki sam Motór jak ja :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś do pracy w STRUGACH deszczu - ale co tam, tylko 15 kilosów. W nieprzemakalny kondonek i mnie nic nie rusza. A właśnie zainwestowałem w nowe rękawiczki Probiker PR2 (chyba) tekstylne z zewnątrz, skórka wewnątrz i błona oddychająca i jest super!

 

A skóry są dobre, ale tylko do małego deszczu. Duży może i skóra też wytrzyma, ale dosusz ją potem. I się ściąga, itp.

 

Oby już to cholerstwo przestało padać! Bo wczoraj też mokry (z zewnątrz) byłem :notworthy:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi dwuczęściowe Wintex, podejżałem u Babyjagi i spodobało mi się.

Raz, łatwo się zakłada, przy zakładaniu jednoczęściowego Louisa wyczerpywałem tygodniowy limit ilości przekleństw i bez pomocy nie zawsze się udawało.

Dwa, w zależności od intensywności deszczu można zakładać tylko górę, przy większych opadach dokładam dół.

Trzy, jest wyględny i nadaję się także do cywilnego użytkowania.

Rękawiczki mam zwykłe, przemakalne ale wspomagam się podgrzewanymi manetkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...