Skocz do zawartości

Honda CRE 125, kto kolwiek słyszał kto kolwiek wie


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie ta cre125 jest fajna i cena około 6000 tez jest normalna , bo wyczynowe enduro z papierami z lat 96 po tyle stoja. Ja naprzykład bede przedawał ktm exc125 rok 96 z papierami i tez za około 6000tys.

Mam nadzieje, że po wakacjach w następnym roku :biggrin:

Daniel remonty w EXC 125 i WR 125 będą moim zdaniem wyglądały podobnie jak w crossach, może to będą minimalne różnice :biggrin:

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wszystko hondziny panie kolego. To jest cala honda cr 125. Remontujesz i wymieniasz tloki tak samo. czyli co okolo 25 godzin torowej jazdy.

A patrzcie :

 

Tu jest ten CRE 125 :

 

http://img.otomoto.pl/photos/original/M2/M...1/M265410_3.jpg

 

A tu moja komarynka: czyli CRE 50

 

http://www.bikepics.com/pictures/658520/

 

Mlodszy brat cre 50 ma tylko inny wahacz , zawieszenie, bo jest HM czyli pianoli. No i tylni blotnik oraz lampy. Reszta to jest HONDA CR 125 czyli bak i oslony chlodnicy boczki, no wszystkie plastiki, oraz rama :biggrin:

 

Szkoda, bo myslalem ze tak jak w EXC i Wr są remonty, a tu jednak cross :/ to nie dla mnie

 

Według mnie ta cre125 jest fajna i cena około 6000 tez jest normalna , bo wyczynowe enduro z papierami z lat 96 po tyle stoja. Ja naprzykład bede przedawał ktm exc125 rok 96 z papierami i tez za około 6000tys.

 

A kiedy bedziesz sprzedawał?? a masz jakieś fotki??

Edytowane przez >DANIEL<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Cr z brzozowa jakieś 40km odemnie,kolega był oglądać silnik NIBY dycha,amortyzator tylny do regeneracji jest(300zł).Ja sprzedałem CR 125 97' za 5300zł w super stanie ,więc za tą MAX 5tys.Kolega dał sobie spokój z tą Cr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Cr z brzozowa jakieś 40km odemnie,kolega był oglądać silnik NIBY dycha,amortyzator tylny do regeneracji jest(300zł).Ja sprzedałem CR 125 97' za 5300zł w super stanie ,więc za tą MAX 5tys.Kolega dał sobie spokój z tą Cr.

Ty miałeś crosówke a tu masz papier i homologacje więc cena tez bedzie inna.

Z tego rocznika to jakbym miał do wyboru KTMa, HUSQe lub HMa to wziołbym HMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...