Skocz do zawartości

BIESZCZADY- wrzesien


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sie bardzo chetnie wybral tylko troche lipnie jechac samemu az z lublina :/ moze ktos z okolic Lbn przylaczyl by sie????

 

Jezeli wstepnie sa zainteresowani to mozna by cos podzialac.Nie musi byc od razu wielki zlot.Piec osob tez wystarczy ;) Zastanawialem sie troche nad tym i mam taka propozycje:termin-30.09 do 1.10. Miejsce:np.pole namiotowe w Prelukach kolo Komanczy.Jak ktos nie byl to jest tam fajnie :crossy: , nad Oslawa,na uboczu,mozna sie wybrac na Jeziorka Duszatynskie(rezerwat na zboczach Chryszczatej),albo poogladac tory i ciekawe mosty bieszczadzkiej kolejki waskotorowej.Zreszta to tylko dwa dni i male spotkanko integracyjne!W Bieszczady tez mozna by smyknac motorkami.I mysle ze nie za daleko.Minus to to ze tam do konca nie ma asfaltu-normalna droga-ludzie tam jezdza osobowymi autami ale szuter.Spanie ja preferuje w namiocie,moze nie bedzie za zimno.Blisko jest schronisko,jak by ktos chcial.Ale wydaje mi sie ze jedna noc to przeciez jakos wytrzymamy(chyba).Kazdy przywiezie co tam bedzie chcial do picia :) i jedzenia i sie zobaczy.Napiszcie czy jestescie zainteresowani,to sie popytam o ceny w schronisku i o pole namiotowe.

 

Hej dnieprw! Jak najbardziej pisze sie na taka 2dniowa przejazdzke, najlepiej jak bym znalazl kogos po drodze z okoic lublina. ALe jakby co jestem za!

pozdr

 

Mieszkam chyba z 400km od tego pola namiotowego,ale wstępnie jestem zainteresowany. Wszyatko zależy od pogody niestety.

pozdrawiam

 

Widze ze mieszkasz niedaleko ode mnie (wmiare :) ) jakby co jestem chetny na ten wyjazd , moze ustalimy jakis konkretny termin i w droge :) w koncu juz troche sie towarzycha zebralo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachar ja szukam jakiegoś pomysłu na konczenie sezonu, więc moze jakby pogoda sie nie popsula to bym sie wybrał. Mieszkamy o rzut beretu od siebie a i widze ze maszyny mamy o podobnej mocy.

A wieky by to dokladnie bylo.

Najlepiej odezwij sie na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec Panowie i Panie kto z okolic Krosna śmiga na zlot ? Jak coś może się podłączę :bigrazz:

No chyba że znajdę chętnych na zwiedzanie Wilczego Szańca :biggrin:

 

Btw DnieprW byłeś może przypadkiem w na zlocie w Zagórzu (prostownik domowej produkcji :biggrin: )

 

Pozdrawiam

Artur "5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec Panowie i Panie kto z okolic Krosna śmiga na zlot ? Jak coś może się podłączę :biggrin:

No chyba że znajdę chętnych na zwiedzanie Wilczego Szańca :biggrin:

 

Btw DnieprW byłeś może przypadkiem w na zlocie w Zagórzu (prostownik domowej produkcji :bigrazz: )

 

Pozdrawiam

Artur "5"

 

Cześć

Pewnie chodzi Ci o mojego kochanego urala...Po Zagórzu padł mi altek jeszcze dwa razy :biggrin:

Ale myślę , że wreszcie znalazłem przyczynę :biggrin: I przy okazji jeszcze raz wielkie dzięki :biggrin:

Na tą imprezkę pewnie bym się wybrał ale zaczynam rodzinne negocjacje i jeszcze nie wiem czy z noclegiem i kiedy piątek, sobota :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Witajcie!!!

Żonka chyba temat przełknęła :biggrin:

Wobec powyższego zjawię się na 99 % (1 % na nieprzewidziane wypadki).

Proszę zatem o więcej szczegółów.

Pozdrawiam wszystkich.

Acha. Może ktoś chce się wybarć w najbliższy weekend nad morze, Sandomierz, Zamość lub inne fajne miejsce. Tak czy inaczej na 2 dni jazdy w słońcu!!!!!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...