Skocz do zawartości

Street Fighter


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiem szczerze ze CIezko badzie z ta jawą.Tu akurat mamy RD zdaje sie a one razem z hondziami MB maj fajne podstawy do streeta no i wahacz z centralnym tłumieniem

 

ale probuj moze cos z tego wyjdzie :lol: :lol: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje, że ten Z3US za mocno sie podnieca tą Jawką... bez obrazy, ale stworzyłeś tyle tematów na forum na jej temat, że mi sie smiac chce. ja wcale tego nie potępiam, bo przecież przez takich ludzi w bardzo duzej części rozwija sie forum :) ale wyluzuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś tobie to pi***li za rpzeproszeniem nie obrazaj sie ,ale mam takie wrazenie Jawke chcesz przerabiac na sttreta spojrz w swojej jawce czy silnik przypomina silnik od sttreta

 

A motorynka ma silnik od streeta?? To patrzcie na link (ta akurat ma chyba silnik od Charta,ale jest zajebista). Możecie mi się teżdo księgi wpisać :)

 

http://motostry.w.interia.pl/Bzymafighter.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie smieszna ta motorynka .Kurka nie moge sie powstrzymac ze smiechu jak se mysle ze to ja nia jade po ulicy i sie przyginam przed wiatrem za szybe i pruje

Jakby mnie znajomi zobaczyli hehehehe

 

Ale fajna, dla mlodziezy wsam raz

A swoja droga to mieliscie mu doradzic a nie mieszac z blotem.Moze jest wsrod forumowiczow jakis streeciarz z krwi i kosci.(nie chodzi mi tu o jakiegos zezola :lol: )hehe

Nie nie moge ide sie napic chyba

ehehe

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale jestem w tyle z fachową terminologią...mógłby mi ktoś wyjaśnić czym się charakteryzuje street fighter ?

No więc takie są moje obserwacje:

-szeroka kierownica :)

-maksymalnie skrócony i podwyższony tył

-"uwidoczniony" silnik

-vmax obniżona poprzez zmiane przełożeń na rzecz lepszych przyśpieszeń

-bardziej pochylony do przodu

-brak owiewek

-najczęściej pełna integracja świateł z motocyklem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!! W końcu temat dla mnie :)

A więc od początku. Z3US- ciężko Ci będzie w swojej jawce zamontować soczewki. A to dlatego, że Masz instalacje 6 volt. Ja w swojej jamaszce wsadziłem te soczewy ale po rozłożeniu ich prułem wszystko ze środka i kleiłem żarówki na poxipol (też mam 6volt :) No chyba, że się uprzesz. Ale to dużo roboty. Bardzo fajnie, że bierzesz się za przerubę jawki :D Każdy może jeździć jawką, ale nie każdy może śmigać zrobioną przez siebie :) Tak więc moje rady: Street z Jawą mustangiem ma się nijak. Po pierwsze to dosyć "klasyczny" motorower więc raczej pasowała by tu przeruba na Cafe racer'a a jeszcze lepiej na klasyka. Proponuję dokładnie przyjżeć się temu: http://hem.passagen.se/jawaklubben/Bilder%...0java/Eriks.jpg

Do takiego małego silnika pasuje. Musiał byś tylko pobawić się w przerubkę ramy.

Nie mam pojęcia jak z mustanga zrobić strita :D Naprawdę ani silnik z poziomym cylindrem do tego nie pasuje ani budowa ramy... Na maila wysyłam Ci dokładniejsze instrukcje co do "klasyka" no i oczywiście prezentację wizualną :D

 

Dla kolegi Jagdtiger:

Streety to głównie przeruby ze ścigaczy. Pierwsze streety były połączone z "rat'ami" (tak to się dziś nazywa). Najczęściej powstawały z rozbitych motocykli. Zdejmowano plastiki, malowano na czarny mat, motocykl przypominał takiego bandziora :D Takie cechy specyficzne to prosta kierownica (niekoniecznie szeroka) i podniesiony tyłek. Teraz streetfightery upodobniły się do customów- chromy malowanie aerografem i ogólnie perfekcja wizualna a matowy lakier i "zaniedbany" styl przejeły właśnie Rat'y.

Takie poje spojrzenie :D

Kucze tak dawno tu nie pisałem, że musiałem zająć przynajmniej pół ekranu :D

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...