Skocz do zawartości

Dłuuugi weekend 19-22.06


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

poniewaz pierwotne plany urlopowe ulegly przesunieciu na sierpien (Rumunia, Bulgaria i ew. Grecja) a moj wyczerpany ciezka praca organizm nie wytrzyma tyle czasu z zona i dzieckiem na karku :-) wiec mam nowa propozycje:

Hajduszoboszlo - szczegoly:odleglosc od Wawy ok. 700, przejazd z noclegiem na Slowacji nad pieknym zalewem, na miejscu na kwaterach kolo kompleksu basenow termalnych (ok. 30 pln/glowe), drogi super ale 0 autostrad, piękne widoczki, zakretasy i dobry asfalt.

Knajpy po drodze zawsze tansze niz u nas, piwko i wino nie dosc ze tansze to lepsiejsze.

Przewidywane koszty : wacha 14x powiedzmy 6 = 84l x ok. 3,2 pln = 268, noclegi razem min 60, zarcie i picie = ? (nie znam Waszych mozliwosci), ja sie ktos postara to w 500 sie zmiesci.

Na razie sa 3 osoby i Maniek bedzie czwarty jak mu pewnie egzamin dobrze pojdzie czego mu serdecznie zycze.

pozdr

PS jezdze tam czesto wiec znam trase, ciekawe miejca i dobre knajpy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie dodalem. Ale to z podniecenia ze to juz tylko 2 tygodnie :-) a od sierpnia zeszlego roku nigdzie mnie nie bylo (tj. tylko Sylwester ale z zona a to sie nie liczy) ;-)

A więc Hajduszoboszlo leży na Węgrzech k.Debreczyna i niedaleko od rumuńskiej granicy, trasa Barwinek-Hajduszoboszlo wiedzie również przez Tokaj (wino królów, król win - ktos to kiedys tak powiedzial) i inne ciekawe rejony.

Hajduszoboszlo jest slynne ze źródeł termalnych i zbudowanego na nich kompleksu basenow (kilkadziesiąt ha basenow + Aquapark).

uffffff to by było na tyle.

wyjazd ma jeden minus - jak żyje nie spotkałem atrakcyjnej Wegierki :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w piątek rano egzamin ... nie mieli kur**, jakiego terminu wymyślić. Chyba nie bałdzo w takim razie  :cry:

 

A co z terminem 0, ja nigdy nie probowalem ale moja zona zawsze chodzila na zerowki i dobrze na tym wychodzila (zwlaszcza jak miala mini czego Tobie VX800 wcale nie sugeruje :-) )

A tak powaznie to w takim razie powodzenia na egzaminie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

ja wam polecam jechac przez przejscie w piwnicznej, potem na koszyce, nastepnie miskolc i kierunek na debreczyn, jest dobra droga, a jak 2 lata temu pojechalem inna trasa to mialem niespodzianke w postaci braku mostu przez rzeke tisza, za to byla przeprawa promowa :D, zle drogi brak oznaczen=bladzenie, mialem skrocic trase o 20 km, wyszlo ze wydluzylem o 30 km. niestety nie wybiore sie z wami bo pracuje w ten je*any weekend :( . pozatym tak noclegi 2 albo 3 lata temu byly po ok. 10-15 DM, standard dobry - lazienka, kuchnia, a nawet TV. mozecie sie tylko zdziwic bo ludzi tam jest jak mrowek (na basenach) tak ze czasem nie ma gdzie koca rozlozyc. jest aleja z samymi knajpami plus jakies dicho, polakow tam spotkacie 80%, wiec po polsku sie bez problemu dogadacie, nawet juz wegrzy tam chodza na kursy jezyka polskiego :P, oprocz basenow jest aquapark, lataja samoloty, ogolnie fajnie, ale dla mnie zbyt plaski teren :D.zycze milego wypadu.

 

ps. ja tam widzialem ladne wegierki, a jak nie wegierki to masa polek tam jest :D, do wyboru do koloru :D :P :D

 

ps2. coraz czesciej tez na basenach dziewczyny sie opalaja topless :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Redwater,

dzięki za trasę ale ja wolę przez Barwinek i dalej do Tokaju, Debreczyna.

Faktycznie w Hajduszoboszlo można dogadać się po polsku, płacić złotówkami itd - jeżdzę tam co roku z dzieckiem ale przegiąłeś z tym toplessem (można ew. trafić na 60letnią Niemkę topless 8O ).

Niestety plany się zmieniły i zostałem sam w związku z tym że samemu w Hajdu nie miałbym nic do roboty więc jadę tą samą trasą ale dalej do Bułgarii do znajomych.

Jak wróce to napiszę jak było.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie przegiolem, spotkalem 3 razy bedac tam 2 razy, raz to rzeczywiscie jakas stara czeszka byla bleee, ale 2 razy to byly mlode dziewczyny, jedna blondynka cos kolo 17-19 lat a druga troche starsza na oko kolo 25-30 lat, mniam mniam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...