Skocz do zawartości

Mnożenie radości przez dwa


fv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialam okazje przez dlugi czas byc plecakiem....,ale to sie niestety skonczylo....niemniej motocykle dalej sa w moim zyciu i byly jeszcze przed rozstanie,wiec choc jednej rzeczy nie stracilam!!Jazda z kims daje 2 razy wiecej radosci i zycze tego kazdemu...przy okazji nie ma klutni!! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też często jeżdżę we dwójkę... z siostrą. Też się rozgląda za sprzętem, ale na razie za skuterem. Zobaczymy jak to będzie. Z plecakiem jeździ się bardzo dobrze... Tylko trzeba uważać, bo motor bardziej nura daje przy mocniejszym hamowaniu... Raz bym się na to złapał, ale udało mi się wyprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla motocyklisty ważne jest aby jego dziewczyna lubiła motocykle a jak nie to żeby w najbliższym czasie polubiła. Bo w innym przypadku ich związek może długo nie przetrwać ponieważ dziewczyna może sie czuć zdradzana, nie będą mogli znaleźć wspólnego tematu. Oczywiście to nie jest reguła

 

Obecnie ja narazie marze o takiej dziewczynie dla kturej jazda na motocyklu bylaby wielką przyjemnością

Mam nadzieje że kiedyś taką znajdę i będe szczęśliwy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego niż jazda z pasażerem :P Przeciwnie do większości z was będę się starał żeby moja kobieta nie chciała jeździć na moto. Nawet lubić motocykli nie musi, wystarczy że toleruje :P ;)

Na benzynie zaoszczędzisz....... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja preferuję jeżdżenie na przedniej części kanapy, chociaż nie powiem, jeżdżenie jako plecak ma zaletę - po dojeździe na miejsce zawsze byłam wyspana :clap:

 

P.S.

MEH, a skąd właściwie jesteś? Bo ja sie chętnie na plecaczka zgłoszę, nawet na ochotnika :P chociaż wreszcie wygląda na to, że własnego sprzęciku się dorobię, ale nie wyklucza się przecież czy to wypadu na 4oo (2+2) czy jakichś form oszczędzania benzyny.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a ja preferuję jeżdżenie na przedniej części kanapy, chociaż nie powiem, jeżdżenie jako plecak ma zaletę - po dojeździe na miejsce zawsze byłam wyspana :biggrin:

 

P.S.

MEH, a skąd właściwie jesteś? Bo ja sie chętnie na plecaczka zgłoszę, nawet na ochotnika :smile: chociaż wreszcie wygląda na to, że własnego sprzęciku się dorobię, ale nie wyklucza się przecież czy to wypadu na 4oo (2+2) czy jakichś form oszczędzania benzyny.... :)

 

Cześć yoanna.

Jestem z Dąbrowy Tarn.kolo Tarnowa ( woj.malopolskie), a Ty skąd jesteś bo to lbn narazie nic mi nie mówi :( . Odnośnie jakiegoś wspólnego wypadu jestem jak najbardziej za ale to już chyba na przyszły sezon. Ale jak spodziewasz się takiego sprzęta jak masz w nicku to podczas wypadów na 2-moto będe raczej wąchał twoje spaliny ;) bo ja mam jedynie ( cb 450s 87r )ale i tak jestem z niej zadowolony :wink:

to jak :notworthy:

 

pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda we dwoje jest zajebista... ale tylko na dwa moto :wink: :icon_mrgreen:

Wspaniałe uczucie... jeszcze jak ma się takie same, albo podobno motocykle to już w ogóle jest wypas, cud, miód, malina :)

 

pzdr i życzę wszystkim Panią (Panom) swoich własnych dwóch kółek... kierwonicze stanowisko jest o wiele bardziej emocjonujące

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć yoanna.

Jestem z Dąbrowy Tarn.kolo Tarnowa ( woj.malopolskie), a Ty skąd jesteś bo to lbn narazie nic mi nie mówi :biggrin: . Odnośnie jakiegoś wspólnego wypadu jestem jak najbardziej za ale to już chyba na przyszły sezon. Ale jak spodziewasz się takiego sprzęta jak masz w nicku to podczas wypadów na 2-moto będe raczej wąchał twoje spaliny :icon_mrgreen: bo ja mam jedynie ( cb 450s 87r )ale i tak jestem z niej zadowolony :wink:

to jak :icon_question:

 

pozdrawiam :notworthy:

 

Lbn to najprawdopodobniej Lublin :biggrin: ...a stamtad same fajne dziewczyny........ :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...