Skocz do zawartości

Wydech w Virago 535


Kobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Cię korci... Highway Hawk należy do drogich firm. Owszem, oferują koncówki i całe układy wydechowe. Ale nawet same końcówki będą oscylowały koło tysiąca.

Dlatego wole nawiercanie:] a kasa na nowe moto i skóre:D tylko jakiś mini tutek by się przydał jak i gdzie to zrobić ;)

A ten wydech z allegro ładny ale do virażki raczej nie pasuje poza tym to takie rury mogą hałasem głowe urwać:crossy: Ale fajnie że mogą na pomysł własny wydech wykonać tylko ciwekawe ile wtedy kasy wezmą

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumienie pewnie i tak będzie efektowniejsze od oryginałów. Tylko że to z kwasówki, a ona szybko nabiera barwy... Na allegro ogłasza się gość z Łomianek - Hartmann. Wpisz Wild Star w motoryzacji i wyświetlą się jego końcówki. Do Wilda ma za 600zł. Zadzwoń i spytaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co? dzis po pracy cos mnie korciło, więc poszedłem do garażu i wybebeszyłem ten wydech, dzień do nocy jeśli chodzi o dźwięk /jest super/ wszystko trwało ok. 2godz ale warto było, troszke bolą kolana bo nie zdejmowałem wydechu i musiałem paść na kolana przed Virkiem!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co? dzis po pracy cos mnie korciło, więc poszedłem do garażu i wybebeszyłem ten wydech, dzień do nocy jeśli chodzi o dźwięk /jest super/ wszystko trwało ok. 2godz ale warto było, troszke bolą kolana bo nie zdejmowałem wydechu i musiałem paść na kolana przed Virkiem!!! pozdrawiam

Gratulacje! Nie strzela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co? dzis po pracy cos mnie korciło, więc poszedłem do garażu i wybebeszyłem ten wydech, dzień do nocy jeśli chodzi o dźwięk /jest super/ wszystko trwało ok. 2godz ale warto było, troszke bolą kolana bo nie zdejmowałem wydechu i musiałem paść na kolana przed Virkiem!!! pozdrawiam

qdlaty .....korciło, chyba cię już nosiło i to zdrowo

rzuć fotką jak wyglądają te bebechy (kiełbaski) jak to nazwał x.maślak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmodyfikowany wydech NIE POWINIEN strzelać. Strzały występują najczęściej tylko w systemach, w których każdy cylinder ma swoją rurkę i są dowodem kiepskiej regulacji mieszanki / zaworów. Takie "naturalne" strzelanie, podobnie jak celowo wywoływane poprzez czasowe wyłączenie zapłonu, szkodzi gniazdom zaworowym. Będę się przy tym upierał mimo wszelkich głosów przeciwnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze po takiej "modyfikacji" wydechu nie ma koniecznosci regulacji gaznikow, tak? Bo z tego co czytalem, to przy zmianie standardowych na inne trzeba to zrobic.

 

melduje, że jeszcze nie strzeliłem, a zdjęcie postaram się jak najszybciej zamieścić, fajna zabawa z tymi wydechami, do dzieła ten kto jescze tego ni zrobił.

 

To jak bedzie Ci sie chcialo, mozesz tez dzwiek umiescic... tak do dopelnienia motywacji zrobienia tego samego ze swoim wydechem :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze po takiej "modyfikacji" wydechu nie ma koniecznosci regulacji gaznikow, tak? Bo z tego co czytalem, to przy zmianie standardowych na inne trzeba to zrobic.

Dobrze zrozumiałeś: póli jest "puszka" pod siodłem, aku i bakiem, póty nie regulujemy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...