Skocz do zawartości

Moj nowy nabytek M07


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe, fajny ale czy ty kupujesz gdzieś indziej aniźli na allegro?? sokół na allegro, janek na allegro. przecież to żadna przyjemnośc tak na otwartej dłoni coś dostać jeżeli tylko dysponuje sie odpowiednimi zasobami gotówki;)

 

Alez ja bardzo chetnie kupie u kogos, tylk podaj namiary na tego kogos kto posiada taki sprzet a tym bardziej chce go sprzedac...

:D

 

Gratulacje :icon_mrgreen: Musze zacząć dobrze szukać.

 

POZDRO

 

Kolego szukanie nie pomoze, musi byc odpowiednia doza szczescia. Po okolo 40 latach od zakonczenia produkcji znalezc M07 i to w niespotykanej konfiguracji o przbiegu 103 km, ja zycze szczescia....

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja bardzo chetnie kupie u kogos, tylk podaj namiary na tego kogos kto posiada taki sprzet a tym bardziej chce go sprzedac...

 

hehehe a widziałeś kiedys iluzjoniste który zdradza tajemnice swoich sztuczek??

za sama informacje niegwarantującą sukcesu płaci sie duże pieniądze! powód: wyrywasz coś od chłopa ze wsi za grosze, a sprzedajesz na allegro za gruby szmal... naprzykład tobie :biggrin:

 

 

powiem ci w zaufaniu że są 2 dkw NZ 350 w oryginalnym lakierze i chromach w stanie prawie, że idealnym do wzięcia. dziadziuś który był ich posiadaczem niedawno odwiedził łono abrahama. jak bedą u mnie w garażu to prześlę ci fotki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a widziałeś kiedys iluzjoniste który zdradza tajemnice swoich sztuczek??

za sama informacje niegwarantującą sukcesu płaci sie duże pieniądze! powód: wyrywasz coś od chłopa ze wsi za grosze, a sprzedajesz na allegro za gruby szmal... naprzykład tobie :buttrock:

powiem ci w zaufaniu że są 2 dkw NZ 350 w oryginalnym lakierze i chromach w stanie prawie, że idealnym do wzięcia. dziadziuś który był ich posiadaczem niedawno odwiedził łono abrahama. jak bedą u mnie w garażu to prześlę ci fotki :biggrin:

 

Czekam w takim razie na te obiecane zdjecia....

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szukanie nie pomoze, musi byc odpowiednia doza szczescia. Po okolo 40 latach od zakonczenia produkcji znalezc M07 i to w niespotykanej konfiguracji o przbiegu 103 km, ja zycze szczescia....

:biggrin:

Proste że takiego to już nigdzie chyba nie znajde ale może znajde coś gorszego...

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gratulacje :biggrin: takiej cudnej maszyny tez moze kiedyś taką zdobende do kolekcji ale narazie co za duzo to niezdrowo i tak nema juz gdzie tego trzymac o rekonstrukcji juz niewspomne bo jakie pieniasdze moze miec niepracujacy biedny student.Ale moze kiedys jak sie ustatkuje i ochajtam bo jak narazie dziewczyna toleruje motocykle i nawet z chęcia siada na moto więc może kidys jak się dorobie albo dorwię za groszę to bendę miał bo juz mam poza junakiem wszystkie marki rodzimej produkcji(wfm m06 z 57r,shl m11 z 63,shl m17 z 70,wsk mo6L z 62,wsk m06-64 z 65r oraz nowy nabytek wsk m06-Z2 z 61)Niestety niektóre niekompletne ale nic trudnego dla chcącego,Życze kolego szybkiej i udanej rekonstrukcji pojazdu i bardzo miło by było pooglądać fotki już odnowionej maszyny.W sumie to niezaszkodziło by jakbyś zapodał kilka dokładnych fotek podzespołów jego konstrukcji każdy by z checia pooglądał. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...