Skocz do zawartości

Jedynka w Suzuki Bandit 600


micza 125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie obaj za wysoko ustawione wolne obroty, powinny byc w okolicy 1000 na wolnych +- 100.

To zdecydowanie utrudnia WKLADANIE, nie wbijanie biegow.

Wbijajac bieg na sile niszczycie sobie wodziki.

Kolega micza 125 udaj sie na poprawke do serwisu - nie moga ci wolne obroty plywac w motocyklu za ktorego wyregulowanie wlasnie zaplaciles.

Ktos czegos nie dopatrzyl, daj im szanse jeszcze raz.

Przed wkladaniem jedynki warto rozkleic sprzeglo, kto nie wie jak to zrobic niech sie dowie.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie zmieniać biegi z przegazówką, może będzie lepiej, u mnie też czasami szarpie, walnie itd. trudno wyczuć

jedynka z przygazówką na postoju?coś chyba pokręciłeś lub nie wyczułem sarkazmu :banghead:

 

pierwszy bieg na postoju należy wkładać zdecydowanie (nie kopać po dzwigience tylko pchnąć do końca), czajenie się i próba delikatnego załączania powoduje zgrzytanie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynka z przygazówką na postoju?coś chyba pokręciłeś lub nie wyczułem sarkazmu :biggrin:

 

pierwszy bieg na postoju należy wkładać zdecydowanie (nie kopać po dzwigience tylko pchnąć do końca), czajenie się i próba delikatnego załączania powoduje zgrzytanie

Nic nie pokręciłem, wciskam sprzęgło, troszke gazu i wbijam jedynke :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skrzynia łupie aż miło......zaraz B12.5 nie bedzie juz taki piekny i nowy :biggrin:

Nic już nie łupie, technika dopracowana, wchodzą jak w masło, z tobą na siedzeniu pasażera było inaczej, nie miałem czasu koncentrować sie na biegach, myślałem cały czas o tym żeby sie nie wypierdolić :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...