Skocz do zawartości

jak wyciągnąc kase z oc winnego


dylon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! miałem wypadek, koleś włączając się do ruchu wymusił na mnie pierszeństwo i w niego przywaliłem, mam cały prawy bok motoru skasowany i chyba troszke krzywy przód. nie bardzo wiem jak teraz wyciągnąć kase z gościa oc. na miejscu zdarzenia była policja, uznała jego winę,itp. proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! miałem wypadek, koleś włączając się do ruchu wymusił na mnie pierszeństwo i w niego przywaliłem, mam cały prawy bok motoru skasowany i chyba troszke krzywy przód. nie bardzo wiem jak teraz wyciągnąć kase z gościa oc. na miejscu zdarzenia była policja, uznała jego winę,itp. proszę o pomoc!

 

Jedziesz do rzeczoznawcy ubezpieczyciela tego kolesia i juz, robi zdjecia wypisujesz stos papierow (musisz miec numer jego polisy) i wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem to miesiąc temu.

Sprawa jest banalna.

1. Sprawca jest ubezpieczony - dzwonisz do jego ubezpieczyciela, podajesz dane sprawcy - masz dane sprawcy, prawda?

2. Twoja sprawa dostaje nr i rzeczoznawcę, który kontaktuje się z tobą na oględziny i zapada decyzja czy likwidujesz szkodę w AS bezgotówkowo, czy dostajesz kase i martw się dalej sam gdzie naprawić moto.

3. Za parę dni dostajesz wycenę.

Zawozisz moto do warsztatu i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "banalna sprawa" wyciągnięcia kasy z OC sprawcy trwa już od października 2005 icon_evil.gif Aktualnie w sądzie...

 

Tak trzymaj. Niech placza a placa. Nie zapomnij o odsetkach karnych za zwloke. Powodzenia w sadzie.

 

A co do kolegi dylon to tak jak napisal staszesS. Jak ci zaniza odszkodowanie to do sadu. Pozdrawiam!!!

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam! był dzisiaj u mnie rzeczoznawca, porobił zdjęcia, pospisywał,wspomniał coś o całkowitym zniszczeniu. spoko to na temat moto, a co ze mną noga w gipsie z pracy zwolnienie 0 premi wynagrodzenie 75%. kto mi za to odda, jak wiecie jak wyciągnąć za to kase bez wynajmowania firm do tego celu to podpowiedzcie, dziękuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...