Skocz do zawartości

.:WAWA Dom Dziecka:.


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i zibiano śledził temat i ma nadzieje sie popjawic !!!

 

pozdrawiam

 

Mam tylko nadzieje, że pogoda nie bedzie taka, jak obecnie.

 

Co do 'imprez towarzyszących' to kierownictwo DD nie wymagało wysilania naszych mózgownic. :icon_mrgreen:

Tak więc, wystarczy jeżeli będziemy robić to, co wychodzi nam najlepiej ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Zibi ja to bym się zdziwiła gdyby wynik był inny :) Florek to zadyszke miał przez następne 3 godziny:) Było na prawdę rewelacyjnie i fajnie, że mogliśmi lepiej poznać dzieciaki. Zdjęcia pokażemy niedługo:)

Aaaaaaaaaa MASłO - dzięki za przejażdzkę na zielonym:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam babo-nierobie jeden na zielonym jeździć! a wczoraj to gs'a nie było komu wyczyścić! Kruca!

 

Było b. fajnie tylko troszkie mała frekfencja... Meczyk pierwsza klasa, moją kondycje uznaje za poniżej krytyki. Jeszcze mnie przewiało i mnie plecy rypią. Rewanż na wiosne !!! Zdjęcia wrzucam wszystkie jakie były (nie wszystkie ostre ale może kto ma słaby wzrok i mu nieprzeszkadza :-p

) http://rapidshare.de/files/32662672/dd.rar

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się w obowiązku podziękować wszystkim za to, że mimo wszelakich pokus nie wybrali Kletna :)

Pogoda była jak na zamówienie, dzieciaków w sam raz na nasze motory. Trasa jak zawsze nie odpowiadała preferencjom mojego motocykla :clap:

 

 

Aaaaaaaaaa MASłO - dzięki za przejażdzkę na zielonym:P

 

Prońcie bardzo! Enytajm :clap:

 

Ja Ci dam babo-nierobie jeden na zielonym jeździć! a wczoraj to gs'a nie było komu wyczyścić! Kruca!

 

Hmmm.... Ja to moją Kawkę czyszcze sam. Ale widać niektórzy mają od tego ludzi... :(

 

Do zobaczenia w nastepnym odcinku!

plooscva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okiej, wrzuce na serwer jakis w weekend, mam mniej troszke :biggrin:

a mejla do doma dziecka przesle na priva Wam !!!

 

pozdrawiam

 

 

http://rapidshare.de/files/33333289/dom_dziecka.rar

 

 

[email protected] - mejl do domu dziecka do opiekuna !!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...