Skocz do zawartości

Honda Gold Wing


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Proszę o pomoc ,mam do kupienie Golda 1200 z 85r. ogólnie śliczny i piękny

i automatycznie nachodzi pytanie ,czy 345kg to odpowiednia waga dla gościa 36 lat ,170 cm

który od 10 lat nie siedział na motocyklu ,a jego ostatni motorek miał ledwo 120 kg

może ktoś miał takiego klasyka i może się podzielić opiniami

pozdr.Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeździłem na goldasie 1200 a mam podobny wzrost do Twojego - no może 2 cm więcej :flesje: i jak dla mnie siedzenie było troszke za wysoko. Nie czułem się pewnie podpierając sie nogami - oczywiście na siedzenie można coś poradzić bo jest diabelnie grube więc można zmienić. A co do umiejętności potrzebnych - hmm - GL nie jest wcale łatwy w prowadzeniu - przynajmniej 1200 - musiałbys spróbować bo to zależy jak się będziesz czuł i jak duże są Twoje umiejętności. A co do wagi - ten model nie ma wstecznego więc resztę dopowiedz sobie sam.:wink:

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się tam nie odważył... ale wszyscy wiedzą, że cykor jestem i żeby do mojego rs-a dojrzeć, musiałem po drodze 2 lżejsze sprzęty zaliczyć :flesje:

IMHO warto byłoby choć na rok-dwa wziąć coś lżejszego. chociaż oczywiście jeśli jest to jakaś dobra okazja to przywyknąć do niego dasz na pewno radę. tylko na pewno byłoby łatwiej najpierw przywyknąć znów do 2kółek, a potem dopiero takim mastodontem latać

jsz

BTW zapraszam krakusa na forum grupa-poludnie.info :wink:

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam brać nie gadać...

przynajmniej już widać ze masz respekt przed maszyną, także bedziesz zapewne ostrożnie uważnie i powoli śmigał na nim....aa z czasem sie przywyczaisz i bedziesz go bardziej ogarniał.. takie jest moje zdanie

 

Jezdzic jeżdziłeś.... masz okazje kupić taniej? w lepszym stanie? wiesz może od kogo. i ci się sprzet podoba. Nie czekaj dwa lata smigając na jakis pierdzi pędach tylko kupuj go .....

 

i ostroznie śmigaj -- :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mialem obiekcje czy dam radę mojemu mastodontowi ( bez ubrania 371kg z ubraniem 400)

 

bo zaden zemnie osiłek 180cm i 79kg ale po próbnej jezdzie stwierdzilem ze nie ma dużej rożnicy w stosunku do mojego poprzedniego moto Virago 100(250kg) tylko trzrba uważac gdzie parkujesz aby nie bylo wycowywania pod gorkę :flesje: bo mogą byc klopty , :wink: przetestowalem to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...