Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 dni bez netu i juz 5 stron spamu do nadrobienia ;) mozecie byc z siebie dumni, chociaz moglo byc lepiej :icon_mrgreen:

 

Jesli chodzi o dojazd to co jak co, ale mi sie podoba przejazd przez miasto, jedna z fajniejszych czesci zlotu :P

Moze byc spotkanie na parkingu przy zjezdzie => szpila => lesna polana

 

Dla tych, ktorzy martwia sie o miejsce w domkach, u nas niektorzy nie maja jeszcze pary (trojki :P ) do lozka, no i jest jeszcze sporo miejsca na podlodze :clap: wiec zapraszamy chetnych (tymbardziej chetne :buttrock: )

 

 

 

juz sie doczekac nie moge oby pogoda dopisala :offtopic: Ktos zamowil sloneczko? :buttrock:

 

aha Ario co do drogi powrotnej watpie zebysmy o 10 wyjechali, zreszta pewnie bedziesz chcial pojechac nieco szybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha Ario co do drogi powrotnej watpie zebysmy o 10 wyjechali, zreszta pewnie bedziesz chcial pojechac nieco szybciej :buttrock:

 

no nic, polecę najwyżej sam ewentualnie z Jerry'm, który też nie siedzi długo w niedzielę (na ogół :icon_mrgreen: )

 

na 22:00 muszę być w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarianKa słuchaj mi pasuje obojętnie gdzie sie spottkać tylko wez pod uwage to ze 50ccm po autostradzie nie pojade.

Jesli chcecie na parkingu nie ma sprawy nie bedziecie na mnie czekac najwyzej dojade do rybnika inną drogą.

 

spotkamy sie na miejscu,ale mysle ze przy radiostacji nie jest zły pomysł sie spotkac.

 

Ok ja ide spać bo po imrezie jakos juz trace swiadomosc i inne literki mi sie wciskają.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gremlas, przecież na zjazd z autostrady możesz dojechać nie tylko autostradą, ale również przez miasto. Z tym, że wtedy ty jeden się przepychasz, a nie cała grupa.

 

Co do lansu miejskiego - nie ma sprawy. Zrobimy to w Rybniku, jak co roku. Tyle,że nawet podwójnie, bo wjedziemy z innej strony :icon_mrgreen:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lans miejski :buttrock: :clap: :offtopic:

 

lol, tos mnie Marian rozbawil :buttrock:

 

zjazd z autostrady, (3 zjazd na glwice od strony katowic, 1-szy od strony opola) bedzie dobrym miejscem na spotkanie, jeszcze lepiej hotel SILVIA tuz za rogiem.

 

do zo! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario ja też muszę być prędzej w Rawiczu, zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.

Witas co do łóżek to zobaczy się, damy radę zawsze można glebnąć gdzie się da - warunek, musi być ciepło i dość miękko pod tyłkiem, koce się porozkłada i będzie dobrze, zresztą to tylko kilka godzin :icon_mrgreen: nawet na stojąco się wyśpimy :buttrock: Pozdro

Tak jak mówiliśmy dajesz mi sms i czekam na was w Rawiczu.

Pozdro

P.S.

Rozumiem, że tam na miejscu będziemy cały prowiant kupować, nic nie bierzemy ze sobą.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas co do łóżek to zobaczy się, damy radę zawsze można glebnąć gdzie się da - warunek, musi być ciepło i dość miękko pod tyłkiem, koce się porozkłada i będzie dobrze, zresztą to tylko kilka godzin :clap: nawet na stojąco się wyśpimy :offtopic:

[...]

Rozumiem, że tam na miejscu będziemy cały prowiant kupować, nic nie bierzemy ze sobą.

 

Spac bedziemy tam gdzie kazdy padnie.... wiec kto pierwszy ten lepszy :icon_mrgreen: chociaz czy ja wiem

 

A co ty chcesz za prowiant kupowac :buttrock: Pewnie ze na miejscu chociaz moze niektorzy beda juz "spozywac" po drodze.

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pale jasne, że na miejscu to było pytanie tendencyjne :icon_mrgreen:, a z tym spaniem to się rozumie, tylko jakby ktoś błądził nad ranem po ośrodku i zobaczyłby wystające z jakiegoś domku gołe nogi (patrz np. domek V) :buttrock: to nie budzić osobnika tylko dolikatnie te nóżki wsunąć do domku i zamknąć drzwi. :clap:

Zresztą jak znam życie to i tak każdy padnie tam gdzie chlapnie tego jednego ostatniego ...... :offtopic:

Tylko pamiętać , wbić do głów :buttrock: domek z tą rodziną to nie nasi :D coby po nocy ktoś nie leżał na ganku i nie wył do księżyca, albo nie wrzeszczał do pani która tam będzie spać (ej lalunia kocham cię, zostaw tego starego zgreda i bujaj się ze mną na moim rumaku do kalifornii ) ;)

 

Humory dopisują to najważniejsze.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spac bedziemy tam gdzie kazdy padnie.... wiec kto pierwszy ten lepszy :clap: chociaz czy ja wiem

sprzeczal bym sie czy kto pierwszy padnie ten lepszy, np taki Bartic zazwyczaj pada przy ognisku :P

a kto pierwszy padnie to sie scigal nie bede ;)

jakby ktoś błądził nad ranem po ośrodku i zobaczyłby wystające z jakiegoś domku gołe nogi (patrz np. domek V) :buttrock: to nie budzić osobnika tylko dolikatnie te nóżki wsunąć do domku i zamknąć drzwi. :D

chciales napisac wepchnac na sile spowrotem i drzwi zatrzasnac zanim go znowu wypchna:P

Tylko pamiętać , wbić do głów ;) domek z tą rodziną to nie nasi :P coby po nocy ktoś nie leżał na ganku i nie wył do księżyca, albo nie wrzeszczał do pani która tam będzie spać (ej lalunia kocham cię, zostaw tego starego zgreda i bujaj się ze mną na moim rumaku do kalifornii )

czyzbys mial jakies niecne plany co do rodzinki w domku po sasiedzku :icon_mrgreen:

a moze maja jakas fajna corke :offtopic:

no nic ciekwe ile wytrzymaja :buttrock:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas jak będą mieli jakieś ładne córki to tam będą się kolejki ustawiały (zresztą jak znam życie jak będą brzydkie to i tak po kilkunasu :icon_mrgreen: niejednemu zalanemu koledze będzie się wydawało , że ma przed sobą extra laskę :buttrock: , ojca spijemy przy ognisku, mamuśka na pewno się będzie dobrze bawiła przy tylu młodych kawalerach na moto :clap: ryczące , zadbane 40-tki są niesamowite, niejedna młoda dziewczyna mogła by się dużo nauczyć :offtopic:

A co do wpychania wystających nóg, to chciałem to ująć dość dolikatnie, ale mniej więcej myślę tak samo jak ty napisałeś :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...