Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze macie coraz to bardziej masakryczne wizje na temat zlotu oby tak dalej :buttrock:

bo w rzeczywistosci to bedzie prawdziwa rzeznia :clap:

 

Btw. czy ktos moze napisac jaki sklep/super/hipermarket najezdzamy w Rybniku w celu spacyfikowania i zdobycia trunkow :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mac..... niewiem czy mi cos wypali z wyjazdem,akurat tydzien przed wyjazdem musialy mi amory pasc :icon_mrgreen:

Jak zdaza sprowadzic z pruszkowa nowe i zamontowac to bedzie slicznie a jak nie to QR*wa :buttrock: :clap: :offtopic: :buttrock:

 

 

No chyba ze ew.mógłbym z kims sie zabrac.

Edytowane przez Gremlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie pijackie łajzy z katowickich otchłani na mega kacu :P :buttrock:

 

Dorwałem się wreszcie do neta i puszczam dzisiaj przelew.

 

Pamiętajcie, że Cotlet i BejZ też jadą na zlota... :P :icon_mrgreen: ;)

 

 

DO PIEKŁA :clap: :offtopic: :buttrock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Weź sobie jakiś ponton dmuchany ... to spokojnie się wyśpisz. Jest basen więc można dryfować do rana i nie musisz się martwić, że Cię gdzieś zawieje :banghead: :biggrin: :biggrin:

 

pozdro !!

 

 

ODLICZAMY DNI :flesje: ;) :) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle zapominam zapodac w tym temacie ze jestem wpisany. Przynajmniej mam nadzieje bo prosilem o to Zimera :biggrin:

Musza poczytac trocha w tym temacie bo narazie nawet nie wiem gdzie to jest i o ktorej i gdzie sie spotykamy :]

 

 

Standart :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

No czyli przygotowania idą pełną parą. Ja też juz robie sobie nową tablicę rejestracyjną, bo nie dostane oryginału do 14 napewno.

 

Pozdrawiam!!

 

PS. Jak narazie pogoda w Rybniku superowa oby tylko się utrzymała jeszcze tydzień :banghead: :biggrin: :banghead:

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

powiedzcie mi :banghead: (bo nie chce mi się przeglądać tych 18 stron) czy miejsce dla czterech osób się jeszcze znajdzie ??? i jak to załatwiać ???

będziemy dymać z piotrkowa tryb. :banghead:

pozdo

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...