Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E no, organizator się znajdzie :buttrock:)

I może jeszcze jakieś atrakcje... zobaczymy, mam pomysła :biggrin:) ale nie wiem czy wypali :biggrin:

 

To na ile osób rezerwować domki?

A co do atrakcji, to można urządzić zawody w łowieniu ryb i innych pływających stworzeń w pobliskim zalewie :biggrin:

Pozdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na ile osób rezerwować domki?

 

na ile osob rezerwowac domki to chyba by trzeba jakas wstepna liste zrobic, ale zeby robic liste to trzeba konkretna date podac... :biggrin:

niemniej jednak jesli pazdziernik to mnie + plecaczek mozecie napewno wpisac :buttrock:

 

Ps. Aha zapomnial bym: DO PIEKLA!!! :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ile osob rezerwowac domki to chyba by trzeba jakas wstepna liste zrobic, ale zeby robic liste to trzeba konkretna date podac... :buttrock:

No oczywiście, że najpierw listę trzeba zrobić i jakiś termin ustalić :biggrin:

Chodziło mi o to, że jestem na miejscu w Rybniku i mogę noclegi zaklepać :biggrin:

Pozdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba ustalić konkretną datę i można robić liste :biggrin:

 

Na początek:

 

7 październik czy 14 październik ???

 

 

Na razie jest 3 (mimo&ja+irka) : 2 (astarte&broda) dla 7.10, ale brodaty da się przekupic browarkiem :biggrin: więc można przyjąć 4:1 za 7.10 :biggrin:

 

 

Głosować ludzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba ustalić konkretną datę i można robić liste :biggrin:

 

Na początek:

 

7 październik czy 14 październik ???

 

 

Na razie jest 3 (mimo&ja+irka) : 2 (astarte&broda) dla 7.10, ale brodaty da się przekupic browarkiem :biggrin: więc można przyjąć 4:1 za 7.10 :biggrin:

 

 

Głosować ludzie :biggrin:

 

Mi tam rybka, najwyzej opuszcze pierwszy zjazd na uczelni :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to żeby zliczać głosy proponuję system: oczywiście głos na dany termin to +1 do ogólnej liczby osób za tym terminem, ale jeśli komuś pasują oba terminy, to do obu dodajemy +1. Kurde zamotane :notworthy: Przykład: jakby 3 osoby były za 7.10, 1 osoba za 14.10, i jedna za obydwoma terminami, to mamy wynik 4:2.

 

W myśl powyższego i waszych postów było:

7.10 - 7 głosów

14.10 - 3 głosy

 

W ten sposób łatwo będzie ustalić, która data ma przewagę :notworthy:

 

Każdy kto się dopisuje, niech teraz zmieni statystykę. Ja wolę 7.10. zatem mamy 8:3 dla pierwszego terminu.

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...