Skocz do zawartości

KTM LC4 580


rajdowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zna sie ktoś na KTM LC4 580,oraz innych modelach mam taki motorek i nie mogę go uruchomić zrobiłem mu kapitalny remont silnika poskładałem wszystko ok a on nie chce zapalić

 

wymieniłem tłok z pierscin.tulej wał,zrobiłem całą głowice ustawiłem rozrząd zgodnie ze wszystkimi punktami,wymieniłem świece.Iskra jest z gaźnika zasysa miszankę,zawory mają luzy czyli uważam że z silnikem jest wszystko ok. Podejrzewam że będzio to modułem musi być uszkodzony i iskra ginie pod ciśnieniem.Więć szukam do tego motorka moduł zapłonowy. A jest ktoś z łódzkiego kto ma taki motocykl A może zrobiłem coś nie tak?proszę wypowiedzcie się na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy zna sie ktoś na KTM LC4 580,oraz innych modelach mam taki motorek i nie mogę go uruchomić zrobiłem mu kapitalny remont silnika poskładałem wszystko ok a on nie chce zapalić

 

wymieniłem tłok z pierscin.tulej wał,zrobiłem całą głowice ustawiłem rozrząd zgodnie ze wszystkimi punktami,wymieniłem świece.Iskra jest z gaźnika zasysa miszankę,zawory mają luzy czyli uważam że z silnikem jest wszystko ok. Podejrzewam że będzio to modułem musi być uszkodzony i iskra ginie pod ciśnieniem.Więć szukam do tego motorka moduł zapłonowy. A jest ktoś z łódzkiego kto ma taki motocykl A może zrobiłem coś nie tak?proszę wypowiedzcie się na ten temat

z ktorego roku masz ten motorek,szkam tloka z pierscieniami do takigo silnika,gdzie kupiles czesci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że zapytam-a wiesz jak odpalać LC4? Nieobraź się, ale wiem że jak ktoś kupi taką sztukę, to na początku bywa z tym mało fajnie, a nie wiem czy jexdziłeś na niej, czy nie...

Generalnie jak nie poszalałeś z fazami, masz iskrę i benzyna jest w gaźniku to sztuka powinna zagadac błyskawicznie. Z tym modułem proponuję wstrzymać się-może to jakiś banał.

Rozrząd ustawiałeś blokując wał korbowy tym specjalnym dynksem z podkładką który jest wkręcony w okolicach skrzyni korbowej po stronie sprzęgła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...