Skocz do zawartości

Kopno motocykla w ciemno


Rekomendowane odpowiedzi

w najgorszym przypadku wsiadaj w pociąg i ewentualnie wróc pozniej na kołach !!

a jak nie to pogadaj z jakims znajomym który ma busa /przyczepke (ablo sam hak, wynajecie przyczepki z firmy 30 zł za dobe), zapłac dobrze, dorzuc jeszcze flache i jedz oglądac ... i tak wyjdzie taniej niz wysyłka

 

z resztą po doliczeniu opłat za rejestracje moto to chyba wcale nie jest taka wielka okazja żeby sie tak napalać

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popros faktycznie o pomoc kogos kto sie zna na tych sprawach - jestem co prawda z P-nia ale niestety pomóc nie mogę a raczej nie potrafię ;)

 

w kazdym razie - lepiej wiedziec - niz robic sobie wycieczki

 

a tu masz "ponoc" o rok mlodszy i tanszy

 

Pozdrawiam

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M269838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pojechałem na 2 koniec polski po swojego KTMa zapytałem sie po prostu typa w jakim on jest stanie bo jak mam przejechac 650km w jedna manke i zobacvzyc gowno to mnie szlag trafi kupiłem i nie załuje nic aa przewiozłem moto przez cała polske w moim golfie 3 kombi zmiescił sie cały trzeba było wykrecic koło i błotnik przedni wiec moze załatw soebie jakiegos kombiaka a kmx an bank wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się umówiłem z Żubrem z forum że obejrzy tego kmx'a (wielkie dzieki mu za to ;) ) i zobaczymy co z tego wyniknie.

Jednak powrót do domu zakupionym kmx'em w moim wypadku nie wchodzi w grę bo jeszcze niestety nie mam prawka.

Banitka kmx co link do niego podałas to jest jeszcze dalej niz poprzedni wiec raczej nie wchodzi w grę, ale dzieki za dobre chęci :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie nie robi.

A jaki problem przejechać się PKS'em te kilkaset kilometrów i obejrzeć motocykl? bilety wyjdą tanio. Transport zawsze da się załatwic.

 

Problem to czas i warunki podróży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...