Skocz do zawartości

Endro do pracy w górach-poradźcie


Rekomendowane odpowiedzi

troszkę nie rozumiem wyboru

motocykle z rodziny exc to wyczynowe maszyny enduro do konkrentego "napierdalania" a nie do pracy

husaberg którego pewnie sobie upatrzysz to będzie to samo

jeśli potrzebujesz motocykla do pracy to nie będziesz nim raczej skakał ani latał po 120km/h w terenie

proponowałbym raczej motocykl w stylu Beta Alp (coś pomiędzy enduro a trialem) -duże możliwości terenowe/w miarę niska masa/dużo niżej siedzenie niż w enduro

 

i znalazłem

masa jednak nie tylko w miarę niska ale bardzo niska:)

http://www.motoraf.pl/index.php?p=motocykl...producent=2&a=1

zaletą może być też sprawdzony silnik od dr350

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu jak ci chodzi o niską wage i dojazdy do pracy wybrałbym ktm-a exc 200 a jak chcesz 4-suwa to kupiłbym jakiegoś exc 400 ale to już jest cięższy moto. Wybierz jakiegoś 2-suwa najlepiej exc 125 albo exc 200 bo to jest moto który ma gabaryty 125 a mocy ma troche więcej, bo 250 wydaje mi sie na dojazdy do pracy troche za mocna ale czemu nie. Ja bym sie zastanowił na tymi trzema motorkami exc 125, 200, 250 :biggrin:

Edytowane przez michal1171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...