Skocz do zawartości

witam jak zmienic licznik w CBR F4i z mil na km?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam ,

mam problem - czy jest możliwa zamiana jednostek z mil/h na km/h na elektronicznym wyświetlaczu w moto Honda CBR 600 F4i 2002 r. :lapad: ???? czy trzeba udać się do serwisu, można to zrobić samemu, czy tylko poprzez wymianę licznika???

z góry WIELKIE THX :biggrin:

z motocyklowy pozdrowieniem dla forumowiczów :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest taka mozliwość. Meczyłem sie z R6 i CBr954 . W obu przypadkach byla taka opcja. O ile w R6 poszlo bez problemu to z 954 nie moglem dac rady, ale poszło. Musisz pokombinowac !!!

Edytowane przez finko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rabix, oglądając wersję cbr 600 F4i z USA licznik był w milach a temp. chłodzenia w F (farenhaitach), ja mam wersję angielską (licznik mile, temp. st. C)... wiec nie wiem czy się da zmienic u Ciebie:icon_rolleyes:

udało mi się zmienic na km/h ale nie wiem co było konkretnie tego przyzyna :biggrin: ...ale po wyłączeniu - znowu mi się przestawił...

Jak mówią Forumowicze, liczniki elektroniczne maja zazwyczaj takie opcje, więc trzeba próbować..

ja popróbuje jeszcze jutro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

jak raz zmienisz to tak zostaje. Temperature silnika tez mozna zmienic napewno, tylko w innej kombinacji. Nie dzieje sie to automatycznie.

 

 

finka,jesli cos wiesz na ten temat wiecej to napisz bo ja ze zmiana temperatury mecze sie ponad rok a wlasciwie to dalem sobie juz spokoj z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja mam ten sam problem....

 

Czy moze mial ktos do czynienia z Hornet S z zamiana mil na km ???

wydaje mi sie ze istnieje taka mozliwosc poniewaz jest to wyswietlacz lcd a szybkosciomerz jest normalny wskazowkowy...

 

dodam tylko ze mam tylko jeden guziczek do zerowania tip metera :)

 

dzieki z gory za sugestie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kończąc temat CBR 600 F4i...moto przestawia na mile/h tylko przy odłączaniu aku ;) honda jednak nie zrobiła idiotycznego patentu z automatyczną zmianą na mile po wyłączeniu moto. Co do temp cieczy chłodzącej - jeśli na cyferblacie mam jednostki st. C (w analogu - na stałe "wyrzeźbione" w cyferblacie) to chyba nie zmianiają się wskazania cyfrowe na wyświetlaczu elektronicznym. Także jak ktoś ma moto ze Stanów temp. bedzie w st. F, a nie w st. C :biggrin:

To by było na tyle...

PS. Gotoginho - "wyświetlacz lcd a szybkosciomerz normalny" , może obrotomierz normalny, a prędkościomierz LCD?? - hoć nie znam Horneta dobrze??? Jak tak to na pewno się da...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...