Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

 

 

1.czy wie ktos moze jaka powinny miec wysokosc tarcze sprzeglowe w husqvqrnie wr 125, bo w servisowce nie moge znalec albo tak umiem szukać, sa mniej wiecej na rowni z gorna krawedzia kosza sprzeglowego, a jakie powinny byc to nie mam bladego pojecia

 

2.grzebalem grzebalem i chyba cos rozjebalem :wink: :banghead: :icon_razz:

chcialem sobie linke wydluzyc, zwiekszajac regulacje i grzebiac tam przy silniku chyba cos popsulem bo ten "cycelek", ktory wychodzi z silnika rusza sie swobodnie ok.4cm i dopiero potem zaczyna ciagnac, na poczatku mi sie sprzeglo slizgalo a teraz to jzu wogole nie chodzi

macie jakies propozycje co to moze byc?

normalnie jestem w stanie zalamania, ale coz zrobic ludzka glupota nie zna granic :bigrazz:

 

pozdro

Edytowane przez damian-kmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania WR 250 to zgadzam się z majowym.Mam sprzęt z tego samego rocznika i u mnie 10l wypiła na 120km w sumie dobrej jazdy na obrotach.W lesie gdzie jest wieksze pałowanie na niższych biegach,ciągłe redukowanie,wachlowanie biegami,podjazdy,błoto to taką ilość łyknie w min.3-4h.Myslę że masz coś w gaźniku nie tak wyczyścić wyregulować i ma latać.Huska cieszy się opinią bardzo oszczędnych 2taktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Prosze o pomoc, od dwoch latach mecze sie juz na swoim Derbi , ktore mimo malo pojemnego silnika ma troche mocy, nadszedl czas kiedy zdecydowalem sie pojsc dalej w strone enduro, chcialbym kupic cos wiekszego, znalazlem ciekawa oferte na Husqvarne te 350, prosze o opinie na temat tego sprzetu, jak sie tym jezdzi , jak z awaryjnoscia , i co NAJWAZNIEJSZE czy dam sobie na nim rade? Czy nie jest zbyt ciezki? Jak z jego moca itd. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!

 

Zmierzylem grubosc tarcz i wyszlo mi 2,8 mm a tarcz jest 8 nowe powinny miec 3mm, czyli odeszlo 1,6mm. Czy taka roznica ma wplyw na slizgajace sie sprzeglo?

pozdro

Serwisowka dla mojej huski (TC450) podaje:

-nowe tarcze sprzegla grubosc 3,0 mm

-tarcze sprzegla do wymiany grubosc <2,9 mm

Czyli Twoje juz swoje przezyly i nalezy dac im stosowny do przebiegu odpoczynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko gdzie można dostać zawory, tłoki, rozrząd kompletny, plus uszczelki do 410??? Potrzebuję tego wiedziec bo jutro rozkładam silnik i jaki mniej więcej jest tego koszt i jaki polecilibyście firmy do poszczególnych części. Pozdrawiem

 

Jeszcze jedno pytanko czy ma ktoś linki do rysunków technicznych silnika 410

jestem mechanikiem ale kożystanie z takich materiałów świadczy o dojrzałości :flesje: Pozdrawiam i proszę o pomoc

 

Bo ja mam 36 lat :lalag: i kupiłem marzenie mojego dzieciństwa które po 5 godzinach sięzjebało :clap:

 

Prosze jeszcze o jakieś linki do stron gdzie ewentualnie mógłbym zamówić jakieś częsci zamienne do 410 i chciałbym się dowiedzieć jeszcze na co zwracać uwagę przy montażu takiego silnika. Teraz to juz chyba wszystko :smile: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś mógłby potwierdzić moje dane o mocy Husqvarny TE 510 model 2005r. ?

 

Czy ma ona 54KM czy może mniej lub więcej bo narazie takie dane znalazłem??

 

Chyba wielkich zmian pomiedzy rocznikiem w 05/07 nie ma

Moc na hamowni 55,6KM -model 07

W swojej klasie( E3 ) wyprzedzil ja tylko(pod wzgledem mocy) Husabegr FE 650e :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...