Skocz do zawartości

Jazda w kamizelce odblaskowej po zmierzchu


SALAMANDRA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak ona jest zapinana, bo nie widzę nigdzie zdjęcia przodu?

 

Moja jest zapinana na dwa rzepy.

 

Wydaje mi się że za odpowiednią opłatą można zrobić nawet na guziki :D

 

Wystarczy pogadać z Facetem przez gadu 9586522

 

Pzdr ! Makak

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca słuchajcie...

 

Zajmowałam się - czas przeszły - a jak na tym wyszłam (zainteresowani i reszta wiedzą o co chodzi) - także bardzo proszę nie łączyć mnie więcej z osobą, z ktorą tę akcję przeprowadzałam - proszę też o niezwracanie się do mnie z jakimikolwiek pytaniami odnośnie kamizelek, ponieważ nie jestem już w temacie i nie mam takiego zamiaru.

 

Pozdrawiam

Dorina

A to przepraszam Dori za mylne informcje. Myslalam, ze nadal zajmujesz sie ta akcja kamizelkowa. A co do szczegolow to nie wnikam, bo chyba nie jestem ,,w temacie".

Jeszcze raz sorry za zrobienie zamieszania

W takim razie trzeba szukac gdzie indziej takich fajnych kamizelek.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca słuchajcie...

 

Zajmowałam się - czas przeszły - a jak na tym wyszłam (zainteresowani i reszta wiedzą o co chodzi) - także bardzo proszę nie łączyć mnie więcej z osobą, z ktorą tę akcję przeprowadzałam - proszę też o niezwracanie się do mnie z jakimikolwiek pytaniami odnośnie kamizelek, ponieważ nie jestem już w temacie i nie mam takiego zamiaru.

 

Pozdrawiam

Dorina

 

Nie wiem czemu Dori (przepraszam teraz Dor!nka :biggrin: ) obrusza się z powodu kilku pytań o kamizelki.

Widocznie jak zwykle lubi grać rolę pokrzywdzonej :biggrin:

I nie wierze ze zle na tym wyszla inaczej nie organizowalaby az dwoch edycji...

W całej histori żal mi jedynie pana od którego tak ostetnacyjnie odcina sie nasza forumowa koleżanka. On przynajmniej mial odrobine odwagi i nie chowal sie za niczyimi plecami :biggrin:

 

 

ps: sadzę że post szybko zniknie, bo jak wiadomo prawda w oczy kole :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym skromnie wyrazić swoje zdanie odnosząc się do tytułu tego wielkiego postu.

jeżdzę zawsze w kamizeli(sam ją na maszynie do szycia uzdatniałem:), .

Ostatnio jednak wybrałem się w góry na moto a ojciec mój zapuszkowan jechał przede mną.

Na skrzyżowaniu podjechałem do niego i usłyszałem, że mojej zielonej kamizeli w prawie wcale w lusterku nie widać!! powiedział żebym zapodał długie bo to da gwarancję,że będę widoczny.

Ja jednak twardo obstaję przy swoim. Otzchojepka być musi albowiem jeszcze taki plus, iż robactwo plugawe rozbija się o nią zamiast o skórę (a jak wiadomo pierze się szybko i bezboleśnie z owych latających białkowych paintballi.)

 

pozdr, all

davgor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odnosnie kamizelki...

Mieszkam w Angli i tutaj jakies 89% wszystkich baykerow w kamizelkach smiga. Dzien i noc i naprawde pomaga. Na poczatku pracowalem jako kierowca autobusu wiec kontakt na drodze czesto z ''kamizelkami'' mialem. Tu wszedzie trzeba chodzic w tych kamizelkach (na terenach zakladu itp.) Nawet teraz mam ja na sobie (bo pracuje)

A jak ktos mysli,ze to obciach to jego problem... A jezdzac w Polsce w kamizelce to dodatkowy plus,bo ludziska mysla,ze ''wladza'' jedzie ;-)

 

ps.Ludzie ktorzy biegaja lub wychodza po zachodzie slonca z psem na spacer,nawet kamizelki ubieraja. Nie wspominajac o rowerzystach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Dori (przepraszam teraz Dor!nka :biggrin: ) obrusza się z powodu kilku pytań o kamizelki.

Widocznie jak zwykle lubi grać rolę pokrzywdzonej :biggrin:

I nie wierze ze zle na tym wyszla inaczej nie organizowalaby az dwoch edycji...

W całej histori żal mi jedynie pana od którego tak ostetnacyjnie odcina sie nasza forumowa koleżanka. On przynajmniej mial odrobine odwagi i nie chowal sie za niczyimi plecami :biggrin:

ps: sadzę że post szybko zniknie, bo jak wiadomo prawda w oczy kole :biggrin:

 

 

A przepraszam kim jesteś? Z danych pod Twoim nickiem wynika, iż jesteś kompletnym świeżakiem i to jest Twój pierwszy post na tym forum. Poza tym, z tego co zauważyłam zarejestrowałeś się dopiero wczoraj, więc skąd znasz tak doskonale całą sprawę z poprzednimi akcjami kamizelkowymi?

Rozumiem, iż jesteś obrońcom praw złodziei i dlatego przyjmujesz taką postawę.

Dla większości na tym forum temat poprzednich przekrętów jest zakończony, więc daruj sobie proszę takie wywody, jak te powyżej.

 

Z poważaniem,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam kim jesteś? Z danych pod Twoim nickiem wynika, iż jesteś kompletnym świeżakiem i to jest Twój pierwszy post na tym forum. Poza tym, z tego co zauważyłam zarejestrowałeś się dopiero wczoraj, więc skąd znasz tak doskonale całą sprawę z poprzednimi akcjami kamizelkowymi?

Rozumiem, iż jesteś obrońcom praw złodziei i dlatego przyjmujesz taką postawę.

Dla większości na tym forum temat poprzednich przekrętów jest zakończony, więc daruj sobie proszę takie wywody, jak te powyżej.

 

Z poważaniem,

Nadiq

 

Nadiq,

a jaki to problem zalogować się komuś pod nowym nickiem?

to przecież może być ktoś dobrze znający sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to problem zalogować się komuś pod nowym nickiem?

to przecież może być ktoś dobrze znający sprawę...

Niby żaden problem, ale w ten sposób łamie się nasz regulamin, który mówi wyraźnie, co czeka takiego osobnika. Właśnie sprawdziłem sobie po adresach i za moment zablokowane zostaną oba konta, bo adres okazuje się stały, z GTS z W-szawy i z niego jest kilka postów jeszcze jednej osoby i to by było na tyle ... i tak będzie z każdym, kto będzie robił sobie jaja z ustaleń, jakie respektujemy od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby żaden problem, ale w ten sposób łamie się nasz regulamin, który mówi wyraźnie, co czeka takiego osobnika. Właśnie sprawdziłem sobie po adresach i za moment zablokowane zostaną oba konta, bo adres okazuje się stały, z GTS z W-szawy i z niego jest kilka postów jeszcze jednej osoby i to by było na tyle ... i tak będzie z każdym, kto będzie robił sobie jaja z ustaleń, jakie respektujemy od lat.

 

To są tacy, co nie wiedzą co to PROXY? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...