Skocz do zawartości

Jazda w kamizelce odblaskowej po zmierzchu


SALAMANDRA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra sory..

 

wracając do tematu.. posłuże sie wypowiedzią znajomego która wg. mnie dobrze opisuje sytuacje...

a mianowicie: kamizelka pasuje tak do motocykla jak adidasy do garnituru...

takie mam zdanie... chyba moge?

 

koniec tematu z mojej strony

od razu lepiej...każdy ma prawo do swojego zdania, ale jakie by ono nie było można je wypowiedzieć kulturalnie i pogadać o tym np na 4um...po co od razu wtykać jeden drugiemu...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM.

Czytam to co piszecie i martwi mnie sposob w jaki sie do siebie zwracacie.Nie mam zamiaru nikogo umoralniac,ale moi drodzy-mniej wulgaryzmow,wiecej szacunku do innych no i do siebie samych!

Wracajac do tematu.Obowiazkowe kamizelki?Niekoniecznie obowiazek,ale zalecenie.Jestesmy wtedy lepiej widoczni,a wiadomo jak nas traktuja inni uzytkownicy,z ktorymi w razie"bliskiego spotkania"mamy male szanse.

A moze wprowadzic wybor:w kasku lub bez?Jadac bez kasku narazamy tylko siebie.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin -s wprowadza ustawe i będziesz popier....... lał w tej kamizelce jak precel :) :) Sosna 83 precelku Ciebie tez to nie ominie :flesje:

 

 

hahaha... naprawde w to wierzysz??? :bigrazz:

Jest bardzo duża grupa ludzi, która nawet jesli taka durnowata ustawa by przeszła, nie podda sie tak łatwo i nie wierze że potulnie położy uszy i przyodzieje ocojebną kamizelke!

wszystko ma pewne granice!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sory..

 

wracając do tematu.. posłuże sie wypowiedzią znajomego która wg. mnie dobrze opisuje sytuacje...

a mianowicie: kamizelka pasuje tak do motocykla jak adidasy do garnituru...

takie mam zdanie... chyba moge?

 

koniec tematu z mojej strony

 

Nie założysz kamizelki na motocykl bo nie masz motoru :)

Poza tym jesteś z Serocka a zachowujesz się jak etranżer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spidi nie jestem za ustawa o tym obowiązku(kamizelki) ,według mnie każdy ma prawo wyboru jeżeli nie stanowi to niebezpieczeństwa dla innym użytkownikow dróg (kask,kamizelka).Mając zdrowy rozsądek niech każdy decyduje za siebie i jest to w jakis sposób ograniczanie mojej woloności i wolności mojego wyboru. Gdy zaczyna sie sezon 2 lub 3 tygodnie smigam w kamizelce ponieważ uśpieni zimowym snem kierowcy samochodow zapominają że nie są jedynymi uzytkownikami dróg.

A co do mojej wiary w nasz kaczy rząd ....hmmm wszystkiego się można po debilach spodziewać.

Co można wtedy zrobic zebrac ekipe i pikietować przez parlamentem??

 

P.S

01kriters obys miał racje.

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że kamizelka jest średnio wyględna ale jednocześnie bardzo potrzebna.

Nie jestem jednak zwolennikiem obowiązku jej noszenia.

 

Kompromisem może być ubranie z elementami odblaskowymi które nie wyglądają przypałowo.

 

Będę machał wszystkim preclom w kamizelkach. :D

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już tą jałową dyskusje... przecież to jest oczywiste że żadnych obowiązkowych kamizelek dla motocyklistów nie będzie...

 

No a szkoda kurna, bo od kiedy zacząłem jeździć w kamizelce to jest zupełnie inaczej :biggrin: : nikt mi nie zajeżdża drogi, wszyscy przepuszczają w korku, machają do mnie ludzie z przystanków, policja nie zatrzymuje do kontroli, żadnych wymuszeń ... nawet gumy mi lepiej trzymają. Polecam wszystkim! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...