Skocz do zawartości

MotoGP Brno 2006


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak Wam się podobały zawody?

Jak dla mnie wszystkie wyścigi piękne, choć mogłoby być więcej emocji. Walka o 2 miejsce Daniego z Vale fascynująca, szkoda że na końcu w grę weszło wyrachowanie i młody Dani odpuścił. Osobiście cieszę się, że Hayden poległ, bo walka o tytuł rozpoczyna się od nowa, myślę że sporo jeszcze namiesza Rossi a także Pedrosa, będzie ciekawie!!

 

Capirex wycisnął z Duki ostatenie soki, co za tempo!!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rzeczywiscie fajny wyscig. Dobry start, potem troche nudniej, ale koncowe 6-7 okrazen bardzo emocjonujace.

Wg. mnie walka miedzy Pedrosa i Rossim byla jaknajbardziej fair, sprawa jest taka ze jednak DOCTOR ma 'troche wiecej' przejechane i przewage doswiadczenia. A to wlasnie moze byc rownowaga dla ambicji mlodego 'challengera' Pedrosy. Rossi nie tylko umie ladnie sie usmiechac do kamer, ale tez powalczyc na torze, ramie w ramie. POkazal chyba w zeszlym sezonie w hiszpanii w 'zwarciu' z Gibernau, o ile dobrze pamietam.

A poza tym- dla takich chwil przeciez publika przychodzi ogladac. Taka walka jak dzis o 2ga pozaycje to esencja tego sportu.

 

Hayden slabiuuutko. Nie chodzi mi o fatalna skadinad 9 lokate, ale bardziej o slaby styl.... (bo guma byla za slaba...)

 

Ciesze sie tez ze nie bylo zadnych kraks, wszyscy dojechali. Fajnie wyglada teraz teraz tabela, nie?

Jakby znow 'anything may happen'... to dobrze, bo jest szansa ze emocje beda do ostatniego kolka ostatniej rundy :)

 

pozdrowienia,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie powtorze za poprzednikami, ale wyscig ciekawy.

Szacun dla Capirossiego za to jak pojechal ten wyscig :) :) Tego sie nie spodziewalem. Mimo ze lubie Haydena ciesze sie ze tak slabo pojechal bo koncowka sezonu bedzie pelna walki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Capirex wycisnął z Duki ostatenie soki, co za tempo!!

 

pzdr

wielkie uznanie dla niego bo dawał z siebie naprawde wszystko a odległosc od peletonu była powalajaca :) Pedrosa miał wielka szanse na drugie miejsce ale to co Capi wyprawial było oszałamiające ,na wyjsciach piekne uslizgi a dzwiek silnika poprostu boski :) Duze wrazenie wywarły na mnie 125tki , ktore jak stado Os gnały po torze . Jeszcze raz uznanie dla Capi!!!!!! Dzwiek na wyjsciach poprostu Cud Miód dla uszu :) :) :)

 

 

ps. odniosłem wrazenie jakby sprzet Rossiego miał mało mocy bo na wyjsciah i prostych inni go dochodzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Brna wrocilem w nocy .. Co do wyscigu to byl ok. Bez dwoch zdan wczoraj Capirrosi pokazal klase .. i respekcik dla niego. Szkoda ze Pedrosa odpuscil bo w koncowce moglo by byc bardzo ciekawie. 2 miejsce Vale tez bardzo dobre ... mam nadzieje ze zdola odbronic tytol mistrza. Bardzo zaskoczyla mnie slaba jazda Haydena .. A tak apropo to siedzialem na trybunie D Niesamowite przezycie widzac takie predkosci i slyszac taki ryk silnikow.

Edytowane przez The_Doctor_46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Gp doskonale,wrazenia niezapomniane.......... szczegolnie ze mnie okradli z calej kasy i aparatu.......Pepiki no coments.........a poza tym swietnie,uklony dla Capirrosiego,mial taka przewage nad Rossim ze ciezko byloby komukolwiek go pokonac........ :wink: :bigrazz: Polecam kazdemu!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja wrocilem dzisiaj rano, siedzialem na trybunie C, kolo Fan Klubu Rossiego - niezly czad i atmosfera. Na konie palenie gumy doslownie 20m od nas !!! W poniedzialek mozna bylo poogladac treningi ;-)

 

Bylo zaj....do przyszlego roku !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend w Brnie był niesamowity. Zobaczyć pierwszy raz na żywo cały ten cyrk ;) Nawet 125 w trakcie jazdy robiły super wrażenie, a co dopiero takie MotoGP. W sobotę mieliśmy fuksa bo w kwalifikacjach po wykręceniu najlepszego czasu Rossi zatrzymał się pod naszą trybuną :icon_twisted: Wyścig MotoGP byłby idealny ze względu na walkę Rossiego i Pedrosy, gdyby nie wygrał Capirossi który był bezkonkurencyjny. Za rok koniecznie też trzeba jechać tym bardziej, że będzie jechać nasz rodak

W poniższej galerii wrzuciłem parę swoich fotek z weekendu:

http://members.lycos.co.uk/boniek82/MotoGP/fotka.html

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedrosa nieźle nam podkręcił emocje jak się do doktora zaczął dobierac i machnął go I raz dosłownie na naszych oczach :icon_twisted: Ryk Ducati i huk Kawasaki jeszcze dzisiaj mam w uszach ;) Szkoda, że na kolejne Brno trzeba poczekać jakieś 345 dni.... :icon_arrow: Fajne fotki nasze też niedługo zapodamy.

Chyba właśnie na tych zakrętach przed nami zaczęli się tak ostro tasować. Niesamowite to było. Wczoraj właśnie narzekałem plecaczkowi, że do następnego Brna jeszcze caaaaaały rok :icon_arrow: Jakoś się dociągnie.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity weeked w Brnie, wrażenia ogromne. Siedziałem na Starobrno koło fan clubu Vale, podobnie jak kilku przedmówców. Ryk silników i drżenie ziemi jak przejeżdżały te "potwory" niezapomniane ;) Mnie również podobała się walka mędzy Vale a Pedrosa, ale generalnie zaimponował mi młody Czech Peszek w 125. Walczył o pudło i wyleciał na ostatnim wirażu.

A na polu gość który odpalał silnik V6 oprawiony w ramię i strzełały z tego półmetrowe ognie :flesje: o "koncert motocyklowy", po prostu bomba !

Za rok na pewno też się zjawię ;)

 

P.S.

widzieliście Dukata z przyczepką zrobioną na Ohlinsie ? Zarąbisty pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście Dukata z przyczepką zrobioną na Ohlinsie ? Zarąbisty pomysł

Mówisz o czymś takim?

 

http://img183.imageshack.us/my.php?image=p1010385fv8.jpg

 

Rozek - ja się zamknąłem w kwocie około 1000 zł razem z biletem za 47 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba szykowac kasy na taki wyjazd ??

U mnie koszty wyszły nawet niewysokie.

- bilety 2x 20 euro

- pole namiotowe 150zł za namiot 2 osoby i motocykl na cały weekend

- żarcie na miejscu piwko itp jakieś 120 zł

Do tego paliwo ale to już indywidualnie sobie możesz policzyć na oko.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...