Skocz do zawartości

internetowe sklepy motorowerowe i nie tylko


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie wydaje że temat jest hmm eee jak to ująć..... o ! niepotrzebny ;]

 

www.google.pl i wszystko jasne badz na forum z tego co sie orientuje (a jestem juz tu prawie2lalta:P)

to jest dział "warsztaty salony sklepy" oraz " co i jak gdzie kupic" wiec tam MOŻNA sie wszystkiego dowiedzieć.

 

Ot taka moja jak zwykle optymistyczna wypowiedz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co w motorowery/skutery powtarzają sie non stop te same tematy: doradźcie co kupic, jaki wybrać pierwszy motorower, co lepsze honda czy yamaha, czy ten skuter jest dobry, pomocy dane techniczne motoru... no ludzie opamietajcie sie !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co w motorowery/skutery powtarzają sie non stop te same tematy: doradźcie co kupic, jaki wybrać pierwszy motorower, co lepsze honda czy yamaha, czy ten skuter jest dobry, pomocy dane techniczne motoru... no ludzie opamietajcie sie !!!!!!!!!!!!!
Oj czepiasz się :-). Te dane techniczne to się naprawdę przydają (sam bym nie znalazł schematu instalacji do NS-1 :-P). Ale faktycznie, wśród tematów w stylu "co kupić", "co na początek" itp. itd. etc. można przebierać jak w ulęgałkach. A najgorsze są oftopiki, ktore ja zawsze rozwijam :-).

Trza przyznać, że ten temat w ogóle nie jest potrzebny. O ile o dane techniczne motorowerów lepiej pytać tutaj niż w "Dane techniczne i serwisowe motocykli", to opinie na temat sklepów i serwisów zarówno motorowerzystów, jak i starszych motocyklistów nie są aż tak szalenie odmienne. Po co pytać nas, młodzież (khy, khy :-)), skoro starszyzna ma więcej doświadczenia w zakupach części i serwisowaniu dwóch kółek? A przed zadaniem pytania najlepiej by było zaglądać pod ten magiczny link :-)...

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak sie czepiacie zeby szukac bo powstaja tysiace takich samych tematow ale ja dalem temat w ktorym jest tylko jedna odpowiedz a wy zapisaliscie cala strone gadaniem o tym waszym zakladaniu tematow, a co wiecej byscie chcieli w dziale motorowery niz co kupic,co lepsze,ile to pociagnie,skad czesci?

 

od tego wlasnie jest forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie czepiacie zeby szukac bo powstaja tysiace takich samych tematow ale ja dalem temat w ktorym jest tylko jedna odpowiedz a wy zapisaliscie cala strone gadaniem o tym waszym zakladaniu tematow, a co wiecej byscie chcieli w dziale motorowery niz co kupic,co lepsze,ile to pociagnie,skad czesci?

 

od tego wlasnie jest forum...

 

Spoko ale nie ma az tyle sklepów internetowych zeby zaraz zakladac post i robic wielkie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...