Skocz do zawartości

pilnie potrzebuje rady o exc 125


Rekomendowane odpowiedzi

a niewiecie moze czy w takich ktm byly blokady czy nie i czy np. da sie go zarejstrowac na kat.a1 chodzi o ilsc koni czy np. mozna go jakos samemu zblokowac i jechac na stacje i tam zobacza ze ma 15 koni i to wpisza ??

no ja tak z MTX robiłem bo w katalogach wersja zablokowana miała chyba 17,5KM a moze być na A1 o ile sie nie myle 15. Więc pojechałem na stacje z kwitkiem papieru z pieczątka prezesa sklepu poswiadczający ze moto "ma 13KM" :notworthy: i zapłaciłem jak za woły bo goście odrazu wał wyczuli ale tez wypisali stosowne zaswiadczenie o mocy motocykla 13KM. Najlepiej jak bys miał kogoś znajomego na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On i tak prawdopodobnie w papierach ma podaną moc 14-15 km.

no ja to jeszcze W KTM 125 GS to miałem takie jaja ze w dowodzie wogule moc nie była wpisana :notworthy: tak tak to było bardzo wygodne :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 13KW w dowodzie, setki mają 9 lub 11 już nie pamiętam.

Tak czy inaczej łąpią sie pod A1 bez kombinacji.

 

 

http://img312.imageshack.us/img312/4346/dsc01629hj6.jpg :notworthy:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wypas ale

(enduromaster kto ci uwiezy ze 250 cmm w 2t ma 7 kw ;P)

pozdrawiam i dzieki za odp

 

 

jakiś nowicjusz :notworthy: , szkoda że w pojemności wpisali niepotrzebnie 2 a w rodzaju pojazdu motocykl zamiast motorower :notworthy:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img387.imageshack.us/my.php?image=beztytuuay4.jpg też mam bzdury popisane w dowodzie od Bajaja :]

Tyle, że ta moc to nie bzdury tylko faktyczna moc motocykla po homologacji, spełniającego wszystkie normy i przepisy szczególnie w niemczech. Takie wychodzą z fabryki a to, że sie je odrazu odblokowuje to już inna bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...